Прес-центр ВНТУ 11.05.2011, 16:22

Лише команду Московського державного університету ім. Ломоносова пропустили вперед у міжнародній олімпіаді з програмування на Кубок академіка Вєкуа (Тбілісі, Грузія) студенти-програмісти нашого ВНТУ — Віталій Невідомий, Олексій Стах та Сергій Кашубін (тренер — професор Володимир Месюра)

Окрім того в особистому турі цих змагань перший диплом у Віталія Невідомого, другий диплом – у Сергія Кашубіна, третій – у Олексія Стаха.

А на міжнародній олімпіаді з програмування на честь 20-річчя незалежності Азербайджану, яка відбувалась у Баку на початку травня, наші хлопці одразу впевнено захопили лідерство, поступившись вихованцям Київського національного університету імені Шевченка лише на останніх хвилинах турніру. Отож, у Баку переможцями та власниками ноутбуків стали кияни, другий диплом та айподи – у Вінницького національного технічного університету, третій диплом та цифрові фотоапарати отримали студенти Тбіліського державного університету.