Прес-центр ВНТУ 30.09.2014, 22:41

 

Сьогодні 30 вересня теплий одяг, котрий придбали на кошти, що зібрав університет під час благодійної акції, відправлений у зону АТО воїнам вінницьких батальйонів


Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

Близько тисячі вінничан нині перебувають у зоні АТО — у 9-му батальйоні територіальної оборони Вінницької області, у військовій частині 3008 Національної гвардії, у батальйоні «Вінниця» МВС України та у зведених загонах міліції УМВС України у Вінницькій області, а також у батальйоні територіальної оборони «Айдар» ЗСУ. Вони, ризикуючи життям і здоров’ям, боронять нашу Батьківщину і кожного з нас.

 

Вінницька молодіжна рада зініціювала благодійну акцію «Молодь, допоможи героям АТО». Мета акції — збір потрібних речей для наших героїв-земляків.

 

Не лише студенти, а й усі викладачі і співробітники університету активно відгукнулись на цей патріотичний заклик. Координувала збір матеріальної допомоги нашим захисникам профспілкова організація вишу.

 

Лише співробітники університету зібрали понад 14 тисяч гривень. Ще 2 тисячі гривень додали студенти.

 

Найбільше коштів здали викладачі Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування та Інституту машинобудування і транспорту — приблизно по три з половиною тисячі. Активно взяли участь у благодійній акції й усі кафедри Інституту будівництва, теплоенергетики та газопостачання.

 

Профком ВНТУ на 9 тисяч гривень придбав обумовлену кількість теплих речей темного кольору — шкарпетки, білизну, шапки, рукавиці. Вони відправлені вінницьким батальйонам у зону АТО сьогодні — 30 вересня.

 

А кошти, які залишилися, виш витратить на індивідуальну екіпіровку студентів ВНТУ, які нині захищають східний кордон України. Нині у зоні АТО воює п’ятеро юних вихованців університету. А  також викладачі — кандидати технічних наук, доценти Світлана Бевз і Сергій Бурбело.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ