Прес-центр ВНТУ 07.10.2014, 14:49

Сьогодні ВНТУ святкує День університету. Але урочистості цьогоріч особливі

І не лише тим, що немає ані пишних урочистостей, ані будь-яких розважальних заходів — концертів чи дискотек.

Натомість кулуарні зустрічі викладачів зі студентами, виставки винаходів і розробок вчених вишу, спортивні змагання.

У Центрі культурології і виховання студентів зорганізували майстер-класи з техніки гончарства, декупажу, плетіння з лози, розпису на склі.

Для гостей, а їх цього дня до університету прийшло чимало — насамперед вдячні випускники вишу і майбутні абітурієнти, зорганізували екскурсії до музею ВНТУ і виставковими залами Центру культурології.

А студентське самоврядування ВНТУ зініціювало дводенний курс молодого бійця. Адже чимало наших співвітчизників, не чекаючи повісток, самотужки вивчають військову справу. Призабуті курси молодого бійця знову в моді!

Учора 6 жовтня після пар о 14:10 в 222 головного навчального корпусу юні патріоти освоювали теоретичні основи.

Сьогодні 7 жовтня о 14:30 на стадіонах біля гуртожитку №2 —  практичний курс з користування зброєю, основ захисту від хім- і біоатаки та радіоактивного пилу (освоєння ЗЗК — загальновійськового захисного комплекту), збір автоматного ріжка.

Учні вінницької школи №15 запропонують студентам ВНТУ неординарне дійство — відтворення військових дій в польових умовах.