Прес-центр ВНТУ 09.12.2014, 11:56

 

До Дня захисника Вітчизни в університеті зорганізували конкурс «Містер Шарм ВНТУ»

 

Конкурсанти мали пройти 5 випробувань.

 

Перші оцінки хлопці отримали за патріотичний образ козаків, що складався з відео презентації, підготовленої заздалегідь усіма учасниками, та виходу-представлення. Всі конкурсанти отримали високий бал від журі.

 

А от у другому конкурсі – у «Візитній картці» оцінки дещо змінили ситуацію. Тут найвищий бал отримав Віталій Приймук (Інститут ЕЕЕМ). І одразу три учасника розділили другу сходинку, отримавши однаковий бал. Це Владислав Шевченко (ІнБТЕГП), Євген Шемчук (ІнАЕКСУ) та Віталій Бохенко (ІнРТЗП).

 

В інтелектуальному змаганні хлопці мали дати відповідь на хитрі запитання ерудита і кандидата філософських наук, доцента Анатолія Теклюка. І хоча цього випробовування конкурсанти боялися найбільше – всі справились чудово. Найвлучніші відповіді дали Юрій Сидорчук (ІнЕЕК)  та Владислав Шевченко.

 

Найулюбленіший конкурс глядачів це, звісно, – творчий. Тут учасники демонструють найрізноманітніші номери самодіяльності.

 

Віталій Бохенко став фаворитом творчого конкурсу. За свій оригінальний вокальний номер Віталій отримав найвищі оцінки журі.

 

Також вразили журі виступ Владислава Шевченка, чарівний голос  Віталія Приймука та віртуозна гра на гітарі Євгена Шемчука.

 

Лічені бали розділили сходинки  в творчому випробовуванні. Адже Вадим Чорний (ІнМ) та його дружна команда з чаруючим ліричним вокально- хореографічним номером, Віталій Подоляк (ІнМТ) з граційною румбою, Юрій Сидорчук з формулою ідеального творчого номера  та  Антон Баланенко (ІнІТКІ) зі своєю улюбленою командою КВН «Спеції» були оцінені суддями високими балами та бурхливими оваціями вдячних глядачів.

 

Конкурс «Хореографія» довів, що наші хлопці — майстри цього жанру. І відмінно справилися з постановкою від Олега Філіппова.

 

Вся конкурсна програма позаду і учасники в очікуванні вердикту…

 

Першу номінацію  «Джентльмен вечора» та приз, що вручав  Ігор Бойко, співзасновник клубу «Джентельмен» , отримав Антон Баланенко (ІнІТКІ).

 

Далі нагороджували учасника, який найбільше  сподобався глядачам. Отож,  «Містер Шарм глядацьких симпатій» —  Євген Шемчук (ІнАЕКСУ)

 

На черзі головні титули та подарунки від студентського профкому…

 

Титули «Віце містер Шарм ВНТУ» вибороли Юрій Сидорчук (ІнЕЕК) та Віталій Приймук (ІнЕЕЕМ).

 

Перемога у конкурсі та титул «Містер Шарм ВНТУ» у студента Інституту будівництва, теплоенергетики та газопостачання Владислава Шевченка!!!

 

Катерина ФЕДОРЕНКО,
директор клубу ВНТУ

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Фотосесія «Містер Шарм ВНТУ 2014»