ДОСЛІДНИЦЬКА ОЛІМПІАДА ДЛЯ МОЛОДІ ВІННИЧЧИНИ

 

З ініціативи кафедри радіотехніки ВНТУ та за підтримки Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА вперше відбудеться дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки


Вона актуальна перш за все для цьогорічних випускників професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області.

 

Олімпіада складається з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінюються окремо. Брати участь можна як в одній секції, так і в обох. Не є обов’язковим виконання всіх завдань, але якщо ви зможете це зробити – організаційний комітет радо відзначить таких учасників.

 

Основними завданнями цієї олімпіади є:

 

– виявлення та розвиток серед учнів (студентів) технічних здібностей;

 

– підвищення інтересу учнів (студентів) до поглибленого вивчення радіотехнічних дисциплін, стимулювання у них розвитку дослідницьких здібностей;

 

– сприяння профорієнтації молоді та вибору ними майбутнього напряму підготовки.

 

Кінцевий термін подання відповідей – 31 березня 2015 р.

 

Підбиття підсумків відбудеться 09 квітня 2015 р. під час цьогорічного урочистого закриття фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (www.vsort.org.ua ). Переможці будуть відзначені дипломами та цінними подарунками.

 

Реєстрація учасників ДДОРТ відбувається на сторінках:  fb.com/radiotechnical.olympiad або vk.com/radiotechnical.olympiad

 

Адреса офіційної електронної скриньки олімпіади:  rt.olymp@gmail.com Організатори дослідницької олімпіади: кандидати технічних наук, доценти кафедри радіотехніки ВНТУ Дмитро Гаврілов і Костянтин Коваль.

 

У сучасному світі якісна освіта – це найцінніший, найдорожчий капітал, який людина набуває в житті. І якщо докладете достатньо зусиль для отримання знань – це стане міцною основою для вашої кар'єри і професійного зростання.

 

Сьогодні, коли в світі все більшого значення набувають нові наукоємні технології, інженерні спеціальності знову виходять на ключові позиції. Знання, набуті за спеціальністю радіотехніка, дозволяють випускникам реалізувати себе в будь-якому напрямі, що пов'язаний з прогресивними новітніми технологіями.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ