Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ТРІУМФ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІТКІ ВНТУ НА «ІТ-ЕВРИКА! УКРАЇНА»

 

У фінал Всеукраїнського конкурсу start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна» з понад 400 проектів вийшли лише 10. З цих 10 — 4 команди ВНТУ! І кожна стала переможцем фіналу у різній номінації!


Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

 

20 березня 2015 року в Одесі відбувся Фінал Всеукраїнського конкурсу start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна». З понад 400 проектів у Фінал вийшли лише 10 (по 5 з номінації «іннноваційна ідея» та «інноваційне рішення»).

 

Серед фіналістів — 4 команди з факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету — це вже велике досягнення студентів і їхніх тренерів! Тож до Одеси на Фінал вирушила численна команда ВНТУ (15 студентів та 3 ментори — викладачі кафедри програмного забезпечення).

 

Рівень Конкурсу був дуже високий. Свої проекти студенти готували і захищали англійською мовою. В журі Конкурсу були науковці європейських вишів та керівники відомих ІТ-компаній.

 

Наші студенти показали чудові результати і стали переможцями фіналу:

 

1 місце в номінації «інноваційна ідея» посіла команда студентів другого курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» групи 1ПІ-13б з проектом «Smart wardrobe» у складі Наталії Копитко, Тетяни Панасюк, Дмитра Кошельника, Павла Рекуна, Сергія Усатюка, ментор — доцент кафедри ПЗ Галина Черноволик.

 

3 місце в номінації «інноваційне рішення» посіла збірна команда студентів ФІТКІ 2-го та 4-го курсу з проектом «Project SCIF» у складі Дмитра Кривого (гр. 2КІ-13б), Дар'ї Лудан (гр. 2КН-13б), Павла Денисюка (гр. 1ПІ-11б), ментор - доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

 

4 місце в номінації «інноваційна ідея» посіла команда студентів третього курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» групи 1ПІ-12б з проектом «Program Application (NeuroDesigner)» у складі Ксенії Івченко, Марії Польової, Михайла Нікольського, Олексія Маліцького, ментор - викладач кафедри ПЗ Микола Обідник.

 

4 місце в номінації «іннноваційна рішення» посіла команда студентів другого курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» групи 1ПІ-13б з проектом «An application for learning foreign words (Words with Frog)» у складі Павла Ставицького, Богдана Самуська, Павла Столярика, ментор - доцент кафедри ПЗ Олександр Рейда.

 

Ментори команд-переможців Фіналу, доценти Галина Черноволик та Вікторія Войтко були нагороджені грамотами Міністерства освіти та науки України.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...