Прес-центр ВНТУ 05.05.2015, 12:33

 

Лист декану ФІТКІ, доктору технічних наук, професорові Олексію Азарову від випускника кафедри обчислювальної техніки Олександра Марчука, працівника фірми Intel в США

 

 

 

Доброго ранку, шановний Олексію Дмитровичу!

 

З усією сім’єю ми були нещодавно в Україні, в Літині.

 

Цього року у нас з моїми одногрупниками була зустріч — 10 років після закінчення університету. І мені вдалося на неї потрапити. Згадували рідну кафедру, ходили до політеху.

 

До речі, хотів заїхати до Вас на дачу. Якось над нею пролітав, і не однораз. У мене двомісний мотодельтаплан. Дельтапланеризмом займаюся довгенько, то можливо Ви мене в небі і бачили, просто не знали, що то я. У мене в Україні залишився цей двомісний мотодельтаплан і, чесно кажучи, я за ним тут у США вже скучив. Планую побудувати ще одного, щоб був і тут.

 

 

В США роботи в мене були різні, але я давно цікавився Інтелом. Ця думка мене не покидала з самого початку нашого перебування у США. Було декілька інтерв'ю і не вдавалося мені туди ніяк пробитися. Одним не подобалася моя вимова і знання англійської, іншим ще щось. Але це було два роки тому.

 

А останнім часом надійшло одразу дві пропозиції. Від однієї відмовився, а на іншу погодився, тому зараз працюю в Інтелі. У моєму відділі працює два російськомовних співробітника. Їх вік десь до 50-ти років. І взагалі в команді я чи не наймолодший, хоча є ще декілька американців мого віку.

 

 

Якось напишу більш детально про свою лабораторію і прототипи, над якими ми проводимо тести. Зараз на озброєння поступили планшети Intel Skylake з процесорами i7 6th generation.

 

До листа прикріплю декілька фоток. Знайшов ще фотку, де Ви мені вручали диплом. І також одну сімейну.

 

 

 

 

Передавайте привіт усій кафедрі від нашої невеличкої сімейки.

 

Дякую усім викладачам, які трудилися і терпіли нас, таких невгамовних, і дали нам путівку в життя.

 

Олександр Марчук