Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СТУДЕНТИ З 4 МІСТ УКРАЇНИ РОЗРОБЛЯЛИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНУ ЗБРОЮ У ВНТУ

 

У Вінницькому національному технічному університеті протягом минулого тижня відбувався Національний етап європейських інженерних змагань EBEC 2015

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

 

Команди зі Львова, Києва, Запоріжжя та Вінниці змагалися за право представляти Україну у Європейському фіналі у м. Порто (Португалія). 32 студенти боролися у двох категоріях: Case Study (аналітичне вирішення завдань) та Team Design (конструювання та моделювання) - та вирішували креативні, але водночас складні інженерні завдання.

 

European BEST Engineering Competition (EBEC) — це найбільші інженерні змагання в Європі, що проводяться студентами для студентів і щороку об’єднують до 3800 учасників. Команди, які складаються з 4 студентів технічних напрямків, постають перед проблемою вирішення поставлених завдань на трьох рівнях змагань: локальному, національному та європейському. Команда, яка виявиться найбільш ефективною, творчою та успішною у фіналі змагань отримує титул "BEST Engineers of Europe".

 

Організатори змагань - студенти, члени Board of European Students of Technology (BEST) - Ради студентів технічних університетів Європи. Локальні осередки BEST об’єднують 96 університетів у 33 країнах Європи. Основна мета діяльності організації - розвиток студентів. EBEC сприяє розвитку інженерної думки у студентів та спонукає до інноваційних рішень. Ентузіазм, відданість та мотивація - основний рушій.

 

Перший день змагань запам'ятався учасникам офіційним відкриттям EBEC 2015, новими знайомствами та незвичайною екскурсією Вінницею у формі квесту. Наступного ранку команди Team Design отримали завдання на три дні: збудувати гармату Гауса. Щодня отримуючи нову задачу, команди категорії Case Study спромоглися  вирішити три проблеми: створити проект нового унікального атракціону, організувати інноваційне виробництво з використанням 3D-принтера, розробити маркетингову стратегію виходу на ринок нового товару, щоб обійти конкурентів. Презентації проводилися англійською мовою.

 

Змагання об’єднало однодумців: протягом трьох днів зранку до вечора учасники працювали над завданням, а після вечері презентували розроблені рішення. Виснажені, втомлені але задоволені своєю роботою вони кожен вечір проводили разом, а організатори зробили все, щоб урізноманітнити дозвілля. Теплі слова вдячності від гостей міста свідчать про дружню та комфортну атмосферу під час змагань.

 

Потому відбулося грандіозне закриття Національного етапу EBEC. Учасники, судді, організатори та гості заходу насолодилися теплою атмосферою, фуршетом від студії-бару “CITY” та побували на рок-концерті гуртів Ластівка та КОЛЬТ. Напружені моменти, інтрига, трохи терпіння - і от вже відомі володарі кубків переможців, які у серпні поїдуть представляти Україну на фіналі змагань у Португалії!

 

Перше місце у категорії Team Design виборола команда "Order of the Orange Screwdriver" із Запоріжжя. Їх гармата Гауса була визнана суддями найкращою. Найбільшу суму балів за три дні у категорії Case Study набрала команда "Шукаємо роботу" з Києва. Але з технічних причин право представляти Україну на фіналі ЕВЕС у Португалії виборола команда "316Team" зі Львова.

 

Висловлюємо вдячність журі змагань: Анатолію Шияну (кандидат фізико-математичних наук, професор), Богдану Совику (інженер-механік), Сергію Кірищуку (головний менеджер "Укравто", інженер-механік), Наталії Калініній (HR компанії British American Tobacco Україна), Владиславу Кривенко (начальник відділу кадрів фабрики British American Tobacco в м. Прилуки), Юрію Кідибі (технічний директор ПАТ "Львівська шоколадна фабрика "Світоч"), Анні Дзиган (IT Sales Coacher in Zoom Support), Віталію Поберезькому (project manager in RIA.com), Костянтину Ковалю (к.т.н., голова правління Благодійного фонду сприяння і розвитку ВНТУ), Вадиму Череднику (представник компанії Diacom Group, що надала завдання для Team Design), Володимиру Бєлову (аспіранту ВНТУ, радіоаматору і радіоконструктору).

 

Від імені BEST Vinnytsia щиро дякуємо усім організаторам за вкладені час та сили, учасникам за роботу в проекті та розуміння, суддям за справедливі рішення, партнерам за підтримку змагань, адміністрації ВНТУ за сприяння у проведенні EBEC на високому рівні.

 

Зустрінемося наступного року та бажаємо перемоги українським командам на Європейському фіналі змагань EBEC 2015!

 

Фото зі змагань https://www.flickr.com/photos/bestvinnytsia/sets/72157653022442319

Деталі на сторінках
- https://vk.com/ebecukraine2015
- https://www.facebook.com/EbecUkraine

 

Ксенія ІВЧЕНКО, Ксенія ПИСАРЕНКО,
студентки ВНТУ

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...