Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ПОСОЛ ШВЕЙЦАРІЇ У ВНТУ

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Крістіан Шененбергер учора мав зустріч з адміністрацією і студентами Вінницького національного технічного університету

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

У рамках візиту Посла Швейцарської Конфедерації Крістіана Шененбергера до Вінниці відбулись його відвідини ВНТУ.

 

На зустрічі з керівництвом вишу пан Шененбергер зауважив, що дуже радий перебувати у стінах лідера вищої школи Подільського регіону. Висловив своє задоволення з того, як налагоджує співпрацю вінницький техуніверситет з представниками вищої освіти Швейцарії. Наукове співробітництво розвивається особистісно — «професор-професор». Приміром, уже другий рік поспіль у травні євроексперт швейцарського корпусу експертів SWISSCONTACT Франз Сталдер проводить для студентів-екологів ВНТУ науково-практичний семінар «Менеджмент відходів та ресурсоенергозбереження. Європейський досвід». У Швейцарії університети мають повну автономію, тож, держава не має змоги зобов’язати їх до співдії на рівні вишів у разі їхньої незацікавленості.

 

Пан Посол проінформував про стипендії Уряду Швейцарії для студентів і науковців, про організацію тамтешніх університетських літніх шкіл. Посольство Швейцарії радо виступає інформаційним спонсором таких можливостей.

 

Крістіан Шененбергер має ступінь доктора технічних наук — захистив дисертацію у Федеральній вищій технічній школі Цюріха. Працював у дослідницькій групі лауреата Нобелівської премії Ріхарда Ернста.

 

Тож, швейцарський науковець-дипломат виявив зацікавлення, довідавшись, що у ВНТУ цьогоріч у жовтні вже вп’яте поспіль відбудеться півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС (International Collegiate Programming Contest). Це змагання кращих студентів ІТ-спеціальностей південно-східної Європи. Він пообіцяв максимально розповсюдити цю інформацію в Швейцарії, аби залучити до цього ІТ-дійства спонсорів зі своєї країни.

 

Варт зауважити, що у швейцарському офісі Google успішно працюють випускники факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії нашого університету Богдан Власюк і Сергій Кашубін.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...