ПРОФЕСОР ВОЛОДИМИР МЕСЮРА — ЛЮДИНА РОКУ

 

Професор кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Володимир Месюра удостоєний звання «Людина року» в номінації «Діяч науки»

alt

 

Саме професору Месюрі не лише ВНТУ і Вінниця, а й Україна загалом завдячує тим, що в нашій державі цьогоріч вже вп’яте поспіль відбуватиметься напівфінал першості світу зі студентського програмування. Завдяки зусиллям Володимира Івановича Вінниця отримала право проводити півфінал студентської першості світу з програмування ACM-ICPC водночас із фіналом Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Ці масштабні змагання проходитимуть ВНТУ і нині — у жовтні.

 

На початку 2015-го талановитий педагог за значні досягнення та особистий внесок у розвиток української освіти отримав найвищу освітянську нагороду – медаль Костянтина Ушинського.

 

Читайте більше  ПРОФЕСОРУ МЕСЮРІ — МЕДАЛЬ КОСТЯНТИНА УШИНСЬКОГО

 

Володимир Месюра — голова ГО «Федерація програмування» та Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій». Він автор і керівник низки проектів в галузі ІТ.

 

Урочистості з нагоди завершення обласного конкурсу «Людина року» приурочили до Дня незалежності України.

 

У приміщенні облдержадміністрації переможців вітали керівники Вінниці і області. Сергій Моргунов, Валерій Коровій та Сергій Свитко вручили номінантам пам’ятні кубки, дипломи та свідоцтва про занесення на обласну Дошку пошани.

 

Цьогоріч список переможців склали 22 вінничанина. Серед номінацій — «Регіональний лідер», «Громадський діяч», «Депутат», «Діяч культури та мистецтва», «Журналіст», «Працівник освіти», «Спортсмен» тощо.

 

Дві номінації із 24-х («Міський голова, голова районної ради» і «Роботодавець») переможців не визначили — не було конкуренції: претендували лише по одному учаснику.