Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У РЕЙТИНГУ ВНЗ ТОП-200 УКРАЇНА — НАШ ВНТУ 19-й!

Вінницький національний технічний університет звично на 19 місці серед 200 вищих навчальних закладів країни! (щотижневик "Дзеркало тижня" № 20 від 4-10 червня 2011 року)


Діяльність вишів оцінюється за допомогою інтегрованого індексу, що включає три комплексні складові: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.

Нинішнього року рейтинг "Топ-200 Україна" відзначає свій ювілей —він виходить уп’яте. За час роботи проекту університети, що входять до першої десятки і першої двадцятки, не залишали межі своїх груп. Усього у рейтингу 200 українських ВНЗ.

Наш Вінницький національний технічний університет звично на 19 місці серед 200 вищих навчальних закладів країни! (щотижневик «Дзеркало тижня» № 20 від 4-10 червня 2011 року).

Рейтинг складається кафедрою ЮНЕСКО (Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки i культури) «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз й інформатика» на основі меморандуму, підписаного між ЮНЕСКО — СЕПЕС (Європейський центр з вищої освіти).

Методика складання рейтингу заснована на використанні даних прямих вимірювань та експертних думок. Незмінним базисом методики залишається загальний набір індикаторів для університетів різних типів, що дозволяє порівнювати результати їхньої діяльності між собою. Діяльність ВНЗ оцінюється за допомогою інтегрованого індексу. Він включає три комплексні складові: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання. Методику створено відповідно до Берлінських принципів ранжування університетів.

 

 

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...