Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ З НОРВЕГІЇ

 

Даніель Фйорфорт, партнер та керуючий директор компанії Sigra Group, представник Університету Нурланд (м. Будьо) прочитав гостьову лекцію у ВНТУ

 


 

alt

 

Вінницький національний технічний університет є партнером проекту UKRAINE-NORWAY в Україні, який фінансує міністерство закордонних справ Королівства Норвегія за сприяння Міжнародного фонду соціальної адаптації.

 

Проект UKRAINE-NORWAY спрямований на професійну перепідготовку і соціальну адаптацію військовослужбовців та членів їх сімей в Україні.

 

Факультет машинобудування і транспорту ВНТУ уже кілька років поспіль успішно бере участь у проекті «Україна – Норвегія».

 

Оскільки з норвезького боку основним партнером проекту є Університет Нурланд (м. Будьо), тому ключові партнери з України також представлені вишами.

 

З вересня в 12 українських університетах за підтримки місцевих громадських організацій активно йдуть заняття осіннього семестру-2015 з професійної перепідготовки та соціальної адаптації звільнених і тих, хто підлягає звільненню у запас, військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія».

 

Нині у ВНТУ проводиться перепідготовка 35 слухачів за напрямком «Енергоефективний менеджмент».


alt

 

Даніель Фйорфорт прочитав тематичну лекцію для учасників проекту та активно спілкувався з викладацьким складом університету.

 

Пан Фйорфорт провів заняття із слухачами за темою «Енергозбереження без вкладення власних коштів — енергосервісний договір в Україні».

 

Лектор є досвідченим фахівцем і має практику консалтингової роботи в сфері енергоефективних технологій. Пан Фйортофт працював зі слухачами в інтерактивному режимі, аудиторія брала активну участь в обговоренні конкретних прикладів, жваво задавала запитання.

 

Загалом згідно Договору про спільну діяльність між Міжнародним фондом соціальної адаптації і Вінницьким національним технічним університетом впродовж 2014-2015 років здійснено професійну перепідготовку двох груп військовослужбовців ЗС України звільнених у запас та членів їх сімей в загальній кількості 56 осіб.

 

Для тіснішого контакту з представниками проекту торік в університеті створено консультаційний центр «ВНТУ-Нурланд».

 

Діяльність центру спрямована на допомогу як слухачам, які уже пройшли навчання, але потребують додаткових консультацій, так і викладачам щодо удосконалення їхньої професійної майстерності та для обміну досвідом.

 

Окрім того ВНТУ активно вивчає проблеми адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, та, виходячи з потреб, розробляє нові навчальні програми.

 

Чому для участі в проекті UKRAINE-NORWAY обрано саме ВНТУ?

 

Цьогоріч за рейтингом «ТОП-200 Україна» ВНТУ посів 28 місце серед двохсот кращих вузів України.

 

У виші навчання здійснюють 60 докторів наук та 370 докторів філософії.

 

Важливою складовою загального успіху ВНТУ є рівень і ефективність його наукової діяльності. За науковою складовою ВНТУ входить в 5 кращих технічних вузів України.

 

Науковими школами ВНТУ виконуються фундаментальні і прикладні дослідження за пріоритетними напрямами розвитку в галузі технічних, природничих та гуманітарних наук.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...