Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «IT-ЕВРИКА! УКРАЇНА 2015»

 

ВНТУ є партнером проведення Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки.

15 листопада стартував конкурс «ІТ-Еврика! Україна 2015»

Конкурс інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки є відкритим та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

 

Конкурс організований в рамках Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE). Проведення Конкурсу спрямоване на виявлення інноваційних стартап-проектів у сфері інформаційних технологій, популяризацію та інтенсифікацію інноваційної та підприємницької діяльності студентів, а також розбудову системної взаємодії між українськими студентами, науковцями та фахівцями в галузі ІТ задля поглиблення їх творчого потенціалу, відчуття спільноти у створенні нових проектів.

 

Відбір проектів проводиться у два етапи.

 

Перший етап Конкурсу – етап попереднього відбору проектів, визначення їх рейтингу та відбір фіналістів (учасників другого етапу) – проводиться протягом 4,5 місяців з моменту оголошення Конкурсу та включає:

 1. збір заявок з описом проектів за допомогою ВІС, тривалість робіт– 3 місяці (з 15 листопада 2015р. по 15 лютого 2016р.);
 2. оцінку Експертною радою Конкурсу поданих заявок, відбір проектів для участі у фіналі Конкурсу, підведення підсумків першого етапу, оприлюднення результатів, тривалість робіт – 1,5 місяці (з 16 лютого по 1 квітня 2016 року).

 

Другий етап Конкурсу проводиться протягом 1,5 місяця з моменту завершення першого етапу Конкурсу і включає:

 1. підготовку команд для представлення проектів у фіналі Конкурсу, тривалість – 1,5 місяці (з 2 квітня по 12 травня 2016 року);
 2. презентації проектів, оцінку Експертною радою проектів та визначення переможців Конкурсу під час ІІ Всеукраїнського Форуму Інновацій ІТ-студентів – 1 день (13 травня 2016 р.).

 

Реєстрація для участі у конкурсі проводиться у Віртуальному Інноваційному Середовищі ( http://vis.lp.edu.ua/ ) . Це платформа для подання конкурсних робіт та їх оцінювання.

 

Подача конкурсних проектів триває до 15.02.2016 року.

 

Переможців чекають цінні призи!

 

Контакти.

 

Координатор проекту у Вінниці: д.т.н. Анатолій Пєтух, професор, завідувач кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , телефон: +38 067 1630 086.

 

Член комітету з організації Конкурсу у Вінниці: к.т.н. Вікторія Войтко, доцент кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , телефон: +38 067 4303266.

 

Член комітету з організації Конкурсу у Вінниці: к.т.н. Галина Черноволик, доцент кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , телефон: +38 097 4928064.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...