Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У ВНТУ ВІДКРИТО ЦЕНТР КОМПАНІЇ AUTODESK

 

У Вінницькому національному технічному університеті відкрито центр американської компанії Autodesk — світового лідера в галузі розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, 3D-дизайну, засобів реалізації віртуальної реальності, індустрії кіно та телебачення.


Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

 

Центр Autodesk у ВНТУ відкрили директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Наталія Заболотна та ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко.

 

Сьогодні 100 млн. професіоналів у 187 країнах світу використовують рішення Autodesk. Компанія розробила понад 100 програмних продуктів, які використовуютьбільш, як 800000 провідних компаній світу.

 

Торік університет уклав угоду з компанією Autodesk, що забезпечило активну інтеграцію інноваційних продуктів і рішень Autodesk у науково-освітній процес вишу. Компанія безкоштовно надає студентам і викладачам ВНТУ можливість завантажити та отримати освітні ліцензії повнофункціональних версій програмних продуктів Autodesk. для проведення навчальних занять та науково-дослідної діяльності студентів і викладачів.

 

Викладачі ВНТУ — професор Олександр Романюк та доценти Олександр Хошаба і Вікторія Войтко підвищували кваліфікацію в офісі представництва Autodesk в країнах СНД щодо використання продуктів Autodesk в науково-освітньому процесі.

 

Про ефективне освоєння продуктів Autodesk студентами ВНТУ свідчить їх численні перемоги на міжнародних конкурсах, що вивело їх в лідери в країнах СНД.

 

Саме Вінницькому національному технічному університету доручено проведення Міжнародного конкурсу тривимірної графіки та анімації «Перспектива».

 

Навчальний центр Autodesk— це організація, що акредитована компанією Autodesk на право надавати послуги з навчання користувачів стосовно продуктів Autodesk з дотриманням корпоративних вимог до якості та стандартів забезпечення навчального процесу. Центр оснащено потужними стаціонарними комп’ютерами для рендеригу, ноутбукам, потужним сервером, мультимедійним екраном, виділеним каналом Інтернет.


 

У центрі Autodesk проводитимуся заняття для студентів і слухачів студії комп’ютерної графіки та веб-дизайну, яка вже кілька років функціонує у ВНТУ. Це тематичне середовища спілкування та взаємодії широкого кола осіб, зацікавлених у застосуванні продуктів Autodeskдля розробки різних проектів.

 

У найближчих планах вінницького центру Autodeskнадання послуг з приймання сертифікаційних іспитів для оцінки рівня знань продуктів і технологій проектування компанії Autodesk.

 

Центр надасть можливість проводити профільні конференції, семінари, літні і зимові школи, конкурси, олімпіади, виставки тощо.

 

А головне суттєво підвищити рівень знань у галузі інформаційних технологій, що, безумовно, потрібно Україні.


Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ


Фоторепортаж Відкриття навчального центру AUTODESK у ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...