Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СИНЕРГІЯ: ІТ-ОСВІТА ТА ІТ-ІНДУСТРІЯ

 

Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко взяв участь у ІІІ міжнародній конференції «СИНЕРГІЯ: ІТ-освіта та ІТ-індустрія» і був одним із спікерів цього ІТ-форуму


Відбувався захід, у якому взяли участь народні депутати, керівники провідних університетів, представники найбільших в Україні та Східній Європі ІТ-компаній, національні та міжнародні експерти з питань розвитку ІТ освіти, у Великій конференц-залі Національної академії наук України.


 

Виступаючи на форумі, ректор ВНТУ Володимир Грабко зауважив, що існує попит на ІТ-спеціальності. Водночас є проблема рівня підготовки випускників шкіл, а викладацький склад старшого віку в університетах не володіє повною мірою сучасними технологіями. Крім того, в технічних університетах через низьку зарплату є проблема з молодими викладачами. А в останні роки талановиті випускники одразу йдуть працювати в бізнес, не хочуть вступати в аспірантуру.

 

Професор Грабко наголосив, що у вищих навчальних закладах також не вистачає сучасного обладнання та програмного забезпечення, відсутні засоби навчання, ліцензоване програмне забезпечення. ІТ галузь повинна займати високий щабель в державі. Для цього потрібно створювати відповідні структури, які будуть займатися здібними дітьми з раннього дитинства, запроваджувати системи бонусів і стипендій.

 

«Якщо говорити про державницький підхід, то ми повинні розвивати виробництво в усіх галузях, але ІТ-технології повинні проникати в будь-яку сферу нашої діяльності», — резюмував ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко.

 

Мета конференції – сприяти діалогу і стратегічному співробітництву між навчальними закладами, провідними ІТ-компаніями, державними органами.

 

А головна ідея – сфера ІТ-освіти як унікальний тестовий полігон для впровадження найсміливіших новацій в освітній галузі, які зможуть стати зразком змін для системи загалом.

 

На конференції розглядалися питання «ІТ–освіта починається зі школи», «Підвищення ефективності освіти: ВНЗ чи ІТ-курси. Співпраця з ІТ-компаніями», «ІТ і наука».

 

Організувала захід Асоціація «Інформаційні технології України».

 

За результатами плідного обговорення проблемних питань ІТ–освіти, співробітництва ІТ-компаній з навчальними закладами, участі науковців ВНЗ у програмі «Горизонт 2020» конференція ухвалила резолюцію.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...