Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СТАРТАПИ: ВНТУ НА СТАРТІ

 

У «НТУУ «КПІ» відбулась партнерська зустріч учасників Інноваційної системи «Sikorsky Challenge» http://www.sikorskychallenge.com/ , Transfotech Global Development Group, представництв дипломатичних установ, акредитованих в Україні, Фондів «Horizon Capital», WNISEF, Компанії Міратех, а також інших відомих бізнес-компанійНа зустріч запросили делегацію Вінницького національного технічного університету на чолі з ректором, доктором технічних наук, професором Володимиром Грабком.


 

Учасники зустрічі завітали до науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка, Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ», де проходять заходи Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge», ознайомилися з Алеєю видатних українських вчених, а також відвідали Державний політехнічний музей НТУУ «КПІ».

 

У Центрі інноваційного підприємництва з презентацією «Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge» виступив ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський. Червоною ниткою у доповіді звучала проблема термінової необхідності динамічного переходу української економіки до інноваційної моделі її розвитку, для чого було представлено значну низку вагомих аргументів щодо безперспективності подальшого розвитку сировинної моделі в Україні.


Наступну ґрунтовну та фахову промову у формі майстер-класу з питань створення та розвитку стартапів виголосив керуючий партнер проекту «Sikorsky Challenge», фахівець з ІТ-технологій, підприємець і досвідчений бізнес-тренер Ігор Пеєр.


Голова делегації ВНТУ, професор Володимир Грабко при обговоренні доповідей висловив низку оригінальних ідей та пропозицій. Він запевнив, що адміністрація Вінницького національного технічного університету готова докласти максимум зусиль, аби освоїти передовий досвід та запровадити найближчим часом у ВНТУ кращі практики розвитку стартапів в університетському середовищі.


У цьому контексті присутні докладно обговорили можливості партнерської і грантової підтримки Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge» і проекту «Створення мережі стартап-шкіл у Києві та інших містах України».

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...