Прес-центр ВНТУ 31.08.2016, 17:02

 

Понад тисячу першокурсників Вінницького національного технічного університету сьогодні мали у житті віхову, доленосну подію. Їх урочисто прийняли у студенти славетного українського вишу

 

 

ВНТУ за академічним рейтингом вищих навчальних закладів України «Топ-200 Україна» на 25 місці. Оцінювалась якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання.


Докладно тут У «ТОП-200 УКРАЇНА» — ВНТУ 25-Й

 

ВНТУ — лідер вищої освіти України Це високе звання і головну відзнаку — Гран-Прі наш університет отримав на міжнародній виставці «Освіта та кар’єра-2016»


Докладно тут ВНТУ — ЛІДЕР ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

 

ВНТУ отримав Гран-прі і золоту медаль на Сьомій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2016».


Докладно тут ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ І ЗОЛОТО

 

А за кілька тижнів — 28-30 вересня у Торонто (Канада) на Всесвітньому кубку Enactus Україну представлятимуть студенти ВНТУ. Уже вчетверте команда ВНТУ виходить на такий високий рівень цих престижних змагань — стає переможцем всеукраїнського чемпіонату і бере участь у ENACTUS WORLD CUP.


Докладно тут УЧЕТВЕРТЕ КОМАНДА ВНТУ НА Enactus World Cup

 

Розпочав урочистості з нагоди посвяти поповнення вишу у першокурсники ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:


«Незабаром і ви долучитесь до примноження наших досягнень і здобутків. Саме ви відтепер приноситимете нашому університету нові перемоги державного і міжнародного рівня Зараз наша держава, як ніколи, потребує високоінтелектуальних кадрів. Наш університет має потенціал виховати вас саме такими. З цього року починаємо готувати фахівців, які конструюватимуть стрілецьку зброю. Це необхідний фах для зміцнення обороноздатності нашої держави. Зичу, аби ми з вами зустрілися на цьому ж стадіоні через чотири роки, коли отримуватимете диплом бакалавра. І щоб ніхто з вас до того часу по дорозі не загубився!»


Привітати юнаків і юнок прийшли очільники Вінниччини — голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови ОДА, директор департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк та перший заступник голови Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська.


«Дехто з політиків каже, що в країні нічого не змінюється. Насправді дуже багато змінюється. Насамперед через сприйняття ролі кожного із нас у побудові майбутнього України. Ці важкі два роки навчили, що ніхто, окрім нас, українців, не захищатиме нашу державу. І ніхто, окрім нас не будуватиме нову демократичну країну. Ми входимо в тисячоліття креативної, інституційної економіки, де на перший план виходять люди, які мислять не за шаблонами. Користуючись нагодою, хочу подякувати професорсько-викладацькому складу ВНТУ за кропітку роботу. Нині ми є свідками зародження нових відносин між бізнесом і наукою. ВНТУ у цій частині є дуже знаковим, адже у виші впродовж останніх років налагоджена така співпраця з різних спеціальностей. І це вселяє великий оптимізм», зазначив Валерій Коровій.


Людмила Щербаківська акцентувала:


«Головне ваше завдання на найближчі 5 років — вчитися. Тож, не нехтуйте ним! Зичу, аби слово «війна» вийшло цьогоріч із нашого активного вжитку».


Випускник ВНТУ, а нині директор інституту магістратури, аспірантури і докторантури, доктор технічних наук, професор Олександр Грушко зауважив, що Україна нині нагально потребує висококваліфікованих фахівців.


«І ви неодмінно такими станете!» І запевнив, що викладачі, аби було саме так, докладуть максимум зусиль.


Голова наукового товариства студентів та аспірантів ВНТУ Олег Сидорук та президент студентського самоврядування ВНТУ Катерина Франчук пропонували:


«Подорожуйте, закохуйтесь, але й про навчання не забувайте! Адже ви здобуватимете фах, який фінансово вас забезпечуватиме усе життя!»


Своїми неоціненними порадами і досвідом з першокурсниками щедро ділилися ті, хто уже на вищих щаблях студентського життя — старшокурсники. Вони ж передали ректору ВНТУ символічний ключ до скарбниці знань та студентський квиток державного зразка. Професор Грабко передав ці атрибути студентства першокурсникам.


 

Звучав семистолітній студентський гімн «Веселімося!». Потому урочиста обіцянка студентів Вінницького національного технічного університету.


І насамкінець урочистостей першокурсники разом зі своїми викладачами рушають урочистим маршем у нове, студентське життя. Їхню святкову ходу супроводжують оплесками, спалахами фотокамер, квітами батьки і друзі. Й усе велелюддя, для кого це урочисте дійство теж є важливою подією.

 

СТОРІНКА ПРЕС-ЦЕНТРУ ВНТУ У ФЕЙСБУК