Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

БЕЗМЕЖНІСТЬ КРЕАТИВНОГО ПРОСТОРУ

 

У культурно-мистецькому та просвітницькому центрі ВНТУ відкрито виставку студентських робіт з комп’ютерної графіки «Безмежність креативного простору»

 

На виставці представлено студентські та учнівські роботи студії комп’ютерної графіки Вінницького національного технічного університету. Тут демонструються роботи з растрової та векторної графіки, графічного колажу та 3D-графіки.

 

Студію комп’ютерної графіки було відкрито у 2009 році. З того часу студійці отримали понад 2000 (!!!) перемог на міжнародних конкурсах та олімпіадах.

 

Тут школярі та студенти вивчають сучасні пакети комп’ютерної графіки, основи створення 2Dта 3D картин, вчяться сприймати світ креативно, цінувати миттєвості життя. Тут вони мають можливість реалізувати себе як програмісти, дизайнери, художники.

 

Особливістю є демократична атмосфера студії, де заняття ведуть самі студенти, переможці міжнародних конкурсів. Зокрема, Антон Ящук (факультет інформаційних технологій та комп’ютерноїінженерії ) та Дмитро Щелканов (ФІТКІ) проводять заняття на курсах з 2D графіки, Олег Досужій (ФІТКІ), Вадим Варламов (ФІТКІ), Владислав Білик (ФІТКІ) та Дмитро Гедз (ФІТКІ) проводять заняття на курсах з 3D графіки, Владислав Гронюк (ФІТКІ), Віктор Фролов (ФІТКІ) та Сергій Коваль (ФІТКІ) проводять заняття з веб-дизйну та веб-програмування.

 

Робота студії спрямована на розвиток талановитої молоді Вінниччини. Крім того, студія несе важливу соціальну місію – тут отримали знання та навики у створенні креативних робіт, що дало можливість знайти гарну роботу за фахом, наші випускники, серед яких є діти з багатодітних сімей, інваліди та сироти. Так, В’ячеслав Мальований (біля десятка його картин представлено на виставці) – з багатодітної родини, він працює в португальській фірмі в галузі 3D графіки. Сьогодні в студії займається його молодший братик Олександр Мальований. Віктор Фідря (сирота) знайшов роботу на телебаченні, де працює дизайнером, створює 3D об’єкти і відеоролики. Павло Костюк (сирота) працює в комп’ютерній фірмі.

 

Гучними перемогами студійців пишається наш університет. Зокрема, Ксенія Моргунова (факультет менеджменту) здобула 1 місце в світі на конкурсі з комп’ютерної графіки від всесвітньо відомої фірми CorelDRAW. Її робота розміщена на етикетках продукції компанії.


 

Робота Ксенії Моргунової

 

З роботою «Мрія» Антона Ящука (ФІТКІ) випускають футболки в Казахстані. Ця робота не залишає байдужими, має оптимістичні настрої, пробуджує співчуття, породжує віру в краще майбутнє, має важливе соціальне значення.


 

Робота «Мрія» Антона Ящука


Студенти Вадим Чорний, Антон Ящук, Дмитро Щелканов, Владислав Білик, Олександра Орлівська, Олег Досужій, Вероніка Островська, Дмитро Бондарець, Владислав Кокушкін, Костянтин Снопов (ФІТКІ) отримали медалі на Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки в Болгарії, їх роботи розміщені на білбордах у місті Хасково (Болгарія).


 

Робота Олександри Орлівської


 

Робота Вероніки Островської


Завдяки перемогам студентів ВНТУ місто Вінницю сьогодні називають столицею комп’ютерної графіки.

 

Автори представлених на виставці робіт – багаторазові переможці міжнародних конкурсів.

 

Запрошуємо відвідати виставку студентськихробіт з комп’ютерної графіки «Безмежність креативного простору» у культурно-мистецькому та просвітницькому центрі Вінницького національного технічного університету.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...