Прес-центр ВНТУ 08.11.2016, 12:22

Кафедра метрології та промислової автоматики Вінницького національного технічного університету відкрила свою філію в медіакорпорації RIA

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

Днями угоду про створення філії підписали ректор Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко і випускник Вінницького політеху, а нині президент корпорації RIA Олександр Човган.

Вперше в Україні кафедра МПА відкрила спеціалізацію «Інженерія якості продукції». І вперше в Україні почала готувати фахівців, які здатні виконувати посадові функції СЕО — Chief Executive Officer. Тобто працювати головним виконавчим директором компанії. Такі фахівці мають високу затребуваність на ринку праці, зокрема США, Канади, Англії, Франції, адже володіють широким спектром знань і навичок як технічних, так і менеджменту.

А продукція нині різна — це і обладнання, і програмне забезпечення.

Корпорація RIA активно займається інтернет-технологіями. На сайти RIA (це портали новин, інтернет-магазини) щодня заходить близько півмільйона осіб.

Нині Медіа Корпорація RIA це:

найпотужніша в Україні група інтернет-компаній RIA.com — абсолютний лідер сегментів АВТО і НЕРУХОМІСТЬ в країні, найбільш стрімка компанія в сегменті General Classified (загальних оголошень);

найпотужніша в Україні регіональна медіагрупа RIA Media (кращі новинні сайти і регіональні газети у Вінниці, Тернополі, Житомирі, Козятині, Хмельницькому, радіо, зовнішня реклама);

№1 оператор бронювання готелів в Україні hotels24.ua;

венчурний інвестиційний фонд RIA (myAuto.ua, lun.ua, mamaclub.ua, myRadio.ua, detal24.com.ua, інші проекти).

Тож, нагальною і постійною є потреба корпорації підвищувати якість свого програмного забезпечення та веб-сайтів.

«Спільно з кафедрою метрології та промислової автоматики даватимемо практичні знання та навики студентам, котрі хочуть бути тестувальниками програмного забезпечення та веб-аналітиками і працювати з масивами даних. Це круті професії, подивіться на work.ua, там зарплата від 20 тисяч гривень. Запрошую до нас на практику, буде цікаво!», — заінтригував президент корпорації Олександр Човган.

«В Україні студентів цьому ще не навчали. А за кордоном веб-аналітик та тестувальник програмного забезпечення — це професія з великим окладом і попитом на ринку праці. Студенти займатимуться сертифікацією, тестуванням програмного забезпечення та веб-аналітикою, що дозволить їм навчитись управлінню якістю продукції, сучасним підходам до створення якісного ПЗ. А після завершення навчання влітку під час практики у корпорації RIA студенти покажуть свої фахові навички», — каже завідувач кафедри МПА, доктор технічних наук, професор Володимир Кучерук.

Принагідно зазначимо, це вже друга філія кафедри. Перша уже багато років успішно функціонує на базі Державного підприємства «Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», третина кадрового складу якого складають випускники кафедри МПА.

Фотосесія  Підписання договору про створення філії кафедри МПА на базі медіа корпорації RIA