Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

РОЗПОЧНИ ПРОФЕСІЙНИЙ РІСТ З ЯРМАРКУ КАР’ЄРИ BEST Career Day!

Чи мріяли ви колись побудувати кар’єру в великій міжнародній компанії? А знаєте, що зробити це набагато простіше ніж здається?

 

Незабаром 24 березня у Брюсселі відбудеться один з найбільш очікуваних заходів – Ярмарок Кар’єри BEST Career Day, організаторами якого є BEST (Рада студентів технічних університетів Європи).

Це чудова можливість для студентів та випускників технічних університетів розпочати кар’єру у міжнародній компанії, а для компаній — знайти перспективних та ініціативних співробітників з будь-якого куточка Європи.

BEST Career Day – це щорічний захід, метою якого є встановлення зв’язків між компаніями, університетами та студентами з різних країн Європи для залучення їх до найбільшого ярмарку вакансій, майстер-класів та презентаціях компаній. У BEST Career Day щороку беруть участь близько 200 студентів з України, Росії, Греції, Італії, Іспанії, Польщі, Португалії, Сербії, Норвегії, Хорватії, Естонії, Фінляндії, Македонії, Франції, Данії, Румунії, Бельгії, Угорщини й Італії.

Організаторами заходу є представники різних локальних груп BEST (Board of European Students of Technology – Рада студентів технічних університетів Європи). Це неполітична, некомерційна міжнародна організація, діяльність якої, починаючи з моменту створення в 1989 році, направлена на всебічний розвиток студентів. Проекти BEST забезпечують обмін знаннями та досвідом між молоддю з усієї Європи.

BEST Career Day – це незабутнє спілкування зі студентами з інших країн, набуття досвіду, а також неймовірний фан! Під час Ярмарку Кар’єри учасники мають змогу отримати інформацію про можливості особистісного і кар’єрного розвитку в компаніях й університетах, вдосконалитись під час майстер-класів та воркшопів, познайомитись з культурою іншої країни та знайти нових друзів з усієї Європи.

Не втрачайте можливість отримати запрошення на роботу у компанію світового рівня – приєднуйтесь до BEST Career Day та починайте будувати власну кар’єру!

Заявки на участь приймаються до 8 лютого. Більше деталей, а також зареєструватись можна на сайті: bcd.best.eu.org.

Слідкуйте за новинами на сторінках в соціальних мережах: VK (https://vk.com/bestvinnytsia) та FB (https://www.facebook.com/BestVinnytsia/)

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...