Прес-центр ВНТУ 16.03.2017, 15:46

 

З 28 по 31 березня у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться тиждень Google за тематикою: «Цифрові технології в роботі державних установ, органів місцевого самоврядування та освіти»Організаторами заходу є Центр інновацій в електронному урядуванні та представництво компанії Google в Україні.


 

Проведення заходу передбачається у два етапи.


28 березня — науково-практичний семінар для державних службовців та викладачів «Цифрові технології в роботі державних установ та органів місцевого самоврядування».


29-31 березня – тренінг для викладачів «Цифрові інструменти та можливості».


Реєстрація анкет для участі у тренінгу відкрита до 23 березня   тут


Результати обробки анкет на підтвердження участі у тренінгу будуть відомі з 24 березня.


Під час заходу слухачі будуть вивчати різні служби та ресурси Google, що можуть використовуватись у професійній діяльності викладачів.


Також будуть надані практичні навички співпраці, одночасної роботи в спільних документах, нотатках, таблицях, на сайті, картах Google. Буде розглянуто досвід створення цифрового контенту.


Під час тренінгу акцент буде зроблено на використанні в освітній діяльності інструментів Google Contacts, Google Drive, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Hangouts, відеоредактор YouTube, Google Sites, Google Calendar.


Спікери та тренери другої частини заходу:


- Наталія Гущина, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ Університету менеджменту освіти НАПН України

- Антоніна Букач, методист науково-методичного центру Білоцерківської міської ради, тьютор дистанційного курсу «Сервіси Google»;

- Олег Костюкевич, місцевий експерт Google, картограф Google Map Maker Ukraine.