Прес-центр ВНТУ 23.03.2017, 11:43

Вінницький національний технічний університет відзначений також званням «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

 

З 16 по 18 березня у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2017».

Організатором виставки була Компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Нині – це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.

Учасники виставки — переважно вищі та середні заклади освіти різних форм власності та наукові установи.

Свої можливості рекламували також підприємства та організацій, які спеціалізуються на виконанні робіт та послуг для навчальних закладів.

У виставці також взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки.

Усього у виставці взяли участь понад 800 установ, організацій та підприємств.

На виставці були представлені 34 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних. Серед них був і наш університет.

Основні задачі участі університету у виставці — презентація наших досягнень в освітній і науковій діяльності, вивчення досвіду розробки і використання сучасних педагогічних технологій в інших ВНЗ, а також профорієнтація серед школярів і учнів спеціальних середніх навчальних закладів.

Всі ці задачі були успішно виконані.

Експозиція ВНТУ викликала значний інтерес у відвідувачів і учасників виставки. Особлива увага була виявлена до навчально-методичних розробок і монографій наших співробітників, до науково-технічних розробок наших науковців.

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, віце-президент НАПН України Андрій Гуржій та заступник директора з методичної роботи та післядипломної освіти Головного центру організації та методичного забезпечення навчання ВНТУ Станіслав Тужанський

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки. Зважаючи на значні досягнення конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

За високі показники у рейтингуміжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

За плідну організаторську діяльність з модернізації національної системи освіти ректор ВНТУ Володимир Грабко відзначений Почесною Грамотою.

За результативну роботу навчально-наукову та організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти Почесними Грамотами відзначені:

перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення Олександр Романюк,

проректор з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу та його науково-методичного забезпеченняАнна Писклярова,

декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки Микола Небава,

директор Головного центру виховної роботи Анатолій Теклюк,

професор кафедри технологій та автоматизації машинобудування Олександр Дерібо.