Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З РАДІОТЕХНІКИ ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ!

Кращі студенти-радіотехніки України дев'ять років поспіль відвідують гостинне місто Вінницю з метою продемонструвати свої найкращі знання і вміння в цій сфері знань.

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал Вінниця ОК


 

Базовим вищим навчальним закладом для організації і проведення олімпіади є Вінницький національний технічний університет ( http://vntu.edu.ua/).

4-7 квітня у Вінниці відбувалася Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ–2017).

Позмагатись за звання найсильніших у цій фаховій області приїхали кращі студенти та магістранти, які здобули перемоги у відбіркових Олімпіадах на базі 16 вищих навчальних закладів Вінниці, Києва, Чернігова, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Житомира, Одеси, Львова, Чернівців, Хмельницького.

Урочисте відкриття відбулося у середу 5 квітня.

Учасників Олімпіади привітали високопосадовці з Міністерства освіти і науки, Вінницької обласної ради та Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради.

У зазначених адресах акцентувалася увага на лідерську роль технічного університету Вінниці в ініціюванні та просуванні нових освітніх ініціатив в технічну освіту як доповнення до якісного рівня викладання і організації Всеукраїнських та світових інтелектуальних студентських змагань програмістів, радіотехніків і інших напрямів.

Зокрема, це продемонстровано університетом в минулому році — створенням Стaртап Школи Sikorsky Challenge Вінниці та формуванням нового молодіжного технічного руху IT-SCOUTS.

Цього року інтелектуальні та практичні навички молодих радистів було продемонстровано в теоретичному і практичному турах олімпіади (розробока пристрою з використанням Arduino).

Колектив кафедри радіотехніки щорічно готує для учасників цікаві завдання і докладає максим зусиль для проведення змагання на високому рівні.

Також в рамках олімпіади проводилась виставка-конкурс студентських радіоелектронних виробів, на яку зокрема привезли власні розробки студенти з трьох Харківських вишів.

Крім згаданих змагань для учасників, супроводжуючих та членів журі було організовано екскурсію в музей авіації Вінниці. Учасникам олімпіади сподобалась насичена та цікава програма олімпіади. В якій зокрема було передбачено презентацій компаній спонсорів і партнерів ВСОРТ-2017. Зокрема цікавою і пізнавальною була презентація від компанії «Київстар» на тему «Еволюція технологій до стандарту 5G і управління спектром».

Голова журі ВСОРТ-2017 Олександр Осадчук зазначив: «Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки завжди збирає технічно грамотних і талановитих молодих фахівців в цьому напрямі. Саме вони в майбутньому стануть професійної елітою нового покоління радіоінженерів. Дуже приємно, що є розуміння представниками великого бізнесу важливості підтримки юних технічних талантів, компанія «Київстар», яка готова надихати молодь бути кращими і досягати успіху на обраному професійному шляху».

Головний експерт по спектральної стратегії «Київстар» Ігор Ерещенко сказав: «Я переконаний, що ідеї, які сьогодні були представлені на олімпіаді, найближчим часом будуть допомагати кожному з нас в побуті і повсякденному житті. Подібні змагання завжди мотивують самовдосконалюватися, а це значить рости професійно. Мені дуже приємно, що саме компанія «Київстар», підтримуючи освітні проекти для молоді, є дотичною до цього зростання ».

Команда Чернігівського національного технічного університету (ЧНТУ) складалася з двох магістрів та бакалавра-третьокурсника. Олександр, представник команди ЧНТУ, зазначив: «Ми не очікували, що тут буде два змагання – конкурс теоретичних знань (основний) і практичний конкурс (додатковий). Але наша команда відразу вирішила взяти участь у практичній частині, і у нас там хороші результати. Завдання полягало в зборі та налагодженні нескладної схеми за обмежений проміжок часу. Всі команди писали програму і програмували мікроконтролер для реалізації секундоміра. У нас все вийшло! Загальні враження – позитивні, отримали новий поштовх до саморозвитку! Дуже сподобався прийом учасників: гарно зустріли, поселили, організували харчування, забезпечили роздатковими та витратними матеріалами — все дуже на високому рівні! Спасибі Вінницькому НТУ і Вінниці за теплий прийом!»

Насиченою була і екскурсійна програма, за сприяння Штабу Повітряних Сил учасники, супроводжуючі та члени журі мали змогу відвідати Музей Повітряних Сил Збройних Сил України – одне з найкращих зібрань авіаційної і ракетної військової техніки в нашій країні.  Також всі гості мали можливість пройнятись красою весняної Вінниці під час автобусної й пішої екскурсії  містом.

Результат практичного туру:

1 місце – Чернігівський технічного національного університету,

2 місце – Національний технічний університет «Львівська політехніка»,

3 місце – Вінницький національний технічний університет.

В основному заліку індивідуальні місця:

1 місце – Максим Горбатенко (Вінницький національний технічний університет);

2 місце – Ростислав Сесь і Денис Думенко (Вінницький національний технічний університет);

3 місце – Кирило Соколов (Національний технічний університет України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського),
Юрій Демчина (Національний університет «Львівська політехніка»),
Павло Трофимов (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).

Командна першість:

1 місце – Вінницький національний технічний університет.

2 місце – Національний технічний університет України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського
Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова.

3 місце – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»,
Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича
Національний університет «Львівська політехніка».

Сьогодні, коли в світі все більшого значення набувають нові наукомісткі технології, інженерні спеціальності знову виходять на ключові позиції. Знання, отриманні за фахом радіотехніка, дозволяють випускникам реалізувати себе в будь-якому напрямку, пов'язаний з прогресивними новітніми технологіями.

З метою популяризації технічних знань серед школярів і студентів коледжів і технікумів оргкомітетом Всеукраїнської студентської олімпіади третій рік поспіль паралельно в березні проводиться дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2017).

Переможцями в цьому році стали:

1 місце — Владислав Андріяш, Харківський гідрометеорологічний технікум,
2 місце — Владислав Погребняк, Ладиженський коледж (керівник Величко Тамара Григорівна)
Артем Шатайло, технологічно-промисловий коледж ВНАУ.

Всі переможці отримали цінні призи від компанії «Київстар» з побажаннями не зупинятися на досягнутому, а розвиватися далі, показуючи найкращі результати не тільки в Україні, але і в світових масштабах. Також подарунки переможцям були презентовані від компанії «Melexis» — лідера виробництва автомобільної електроніки.

У сучасному світі якісна освіта – це найцінніший, найдорожчий капітал, який людина набуває в житті. І якщо ви докладете достатньо сил до отримання знань – це стане міцним фундаментом для вашої подальшої кар'єри і професійного росту.

Cайт олімпіади

Фотогалерея  Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ-2017)

Фотогалерея  Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ-2017). Творчий конкурс.

Фотогалерея Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ-2017). Нагородження переможців

Фотогалерея  Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ-2017). Презентації, виставка

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...