Прес-центр ВНТУ 30.05.2017, 08:59

 

Наш Вінницький національний технічний університет на 23 місці серед 200 вищих навчальних закладів країни. Торік ВНТУ був на 25-й позиції, позаторік — на 28-й позиції цього рейтингуЦентр міжнародних проектів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів представив 11-й академічний рейтинг вищих навчальних закладів України «Топ- 200 Україна».

 

Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання.

 

Методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

 

Команда національного рейтингу «Топ 200 Україна» наголошує, в сучасних умовах на перше місце мають виходити реальні інноваційні досягнення університетів, які роблять внесок в прогрес суспільства і забезпечують його середньострокові і довгострокові перспективи.

 

У найближчі 5-10 років більшість традиційних професій буде зникати і на їх місце будуть приходити нові, університети продовжують і навіть нарощують підготовку за застарілими програмами і методиками. Тому найважливішими критеріями рейтингування університетів на сучасному етапі стають їх реальна інноваційна діяльність, їх тісний зв'язок з розвинутим ринком праці та досягнення світового рівня.

 

Варто сказати, що вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних Web - ресурсів.

 

Отож, у 2017 році знову одноосібним лідером рейтингу «ТОП-200 України» став Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського. Друге місце у рейтингу посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка — як і минулоріч.


 

Зауважимо, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова — 26-й у цьому рейтингу. ВНМУ піднявся на три сходинки порівняно зі своєю минулорічною позицією.

 

Одразу за ВНМУ — Донецький національний університет імені Василя Стуса, котрий у рейтингу 27-й.

 

Вінницький національний аграрний університет — ВНАУ й нині 129-й, як і торік.

 

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського — 158-й. Торік був 162-м.


Рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна» — 2016/2017 рік


Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук