Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НА ЗАПОРІЗЬКІЙ АЕС СТУДЕНТИ ВНТУ НАВЧАЛИСЬ і ЗМАГАЛИСЬ У ЯДЕРНІЙ ШКОЛІ

Планшетний комп'ютер і Подяку «НАЕК «Енергоатом» отримав студент спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Вінницького національного технічного університету Владислав Лисий

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

 

Студент ВНТУ Владислав Лисий на світлині другий ліворуч

З 2 по 14 липня Запорізька атомна електростанція проводила для студентів-енергетиків VI літню ядерну школу «Молодь і майбутнє ядерної енергетики»

У Школі брали участь найперспективніші студенти та викладачі профільних вишів України та Чехії.

Окрім студентів Вінницького національного технічного університету у заході були задіяні вихованці НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», КНУ ім. Т. Шевченка, ОНПУ, НУ«ЛП», НТУ«ХПІ» та університету Західної Богемії.

Вперше за шість років існування проекту у ньому взяли участь молоді фахівці НАЕК «Енергоатом» — спеціалісти РАЕС, ХАЕС, ЗАЕС та Південноукраїнської АЕС.

Команду ВНТУ склали третьокурсник Владислав Лисий, четвертокурсники Сергій Бойко, Ганна Шкулепа та Матвєєв Андрій і п’ятикурсник Андрій Мельничук. А також викладачі кафедри електричних станцій та систем — кандидати технічних наук, доценти Олександр Рубаненко, Віра Тептя і асистент Юрій Півнюк.

Як і обіцяв на урочистостях з нагоди відкриття VI літньої ядерної школи генеральний директор ЗАЕС Олександр Остаповець, колектив Запорізької атомної електростанції щиро ділився з юними колегами своїми найновішими й найактуальнішими наробками. І доклав максимум зусиль, аби майбутні енергетики пройнялися гордістю за свій фах і почувались впродовж роботи Школи комфортно і зацікавлено.

Студенти мали змогу випробувати свої знання на тренажекрах ЗАЕС, які до найменших деталей є точною копією діючого обладнання станції, поспілкуватися з провідними фахівцями ЗАЕС і між собою.

«Щороку Літня ядерна школа відбувається на іншій АЕС. Торік, приміром, ми були на Південноукраїнській АЕС. — Розповідає кандидат технічних наук, доцент Олександр Рубаненко. — Цей проект зорганізовують НАЕК — Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» і Українське ядерне товариство. І мають на меті залучити найосвіченішу молодь до роботи на українських АЕС. А також пожвавити обмін знаннями між досвідченими фахівцями та юнню. Під час навчання у Школі студенти не лише набули нових знань і ознайомитися з технічною базою підприємства, а й чудово відпочили та розважились».

Читайте більше   10 СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ВНТУ ВІД «ЕНЕРГОАТОМУ»

Олександр Євгенович зауважив, що дуже приємно було зустріти на ЗАЕС своїх колишніх студентів, які нині посідають тут ваговиті посади і мають дуже гідну зарплату.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...