Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

БІЛЬШЕ ТИСЯЧІ ЮНАКІВ І ДІВЧАТ СТАЛИ СТУДЕНТАМИ ВНТУ

В останній день літа понад тисячу першокурсників урочисто виголосили обіцянку студента Вінницького національного технічного університету.


Державний прапор України, штандарт та прапор ВНТУ несуть першокурсники Юрій Гончар, Олександр Путьомов та Зоряна Римар

Почесне право запалити символічну Чашу знань доручено кращому магістру Миколі Кобисі та першокурсникам Антону Дем’янському та Максиму Цимбалюку

«Ви стали студентами потужного українського вишу, який здатен дати вам усе, що нині потребує конкурентний фахівець — якісне володіння своєю спеціальністю й інформаційними технологіями, знання іноземної мови, англійської насамперед, вміння працювати в команді. Отож, за умови вашої наполегливої праці ви станете саме таким інженером, який є затребуваним на ринку. — Звернувся до юного поповнення ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. — З цього року вперше у нашому університеті студенти можуть навчатися в стартап школі і свої ідеї реалізувати в бізнесі. З цього року вперше у нашому університеті можна отримати військову освіту. Бажаю, аби через 5 років ми з вами знову зустрілися у такому ж складі на врученні дипломів!»

Привітати майбутніх інженерів з їхнім першим студентським святом прийшов голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій:

«Ми живемо в час багатьох складних викликів, але це водночас час багатьох можливостей. Нині присутність голови облдержадміністрації на такому заході свідчить про ту важливість, яку держава надає формуванню інженерно-технічних кадрів, адже вони вкрай потрібні й економіці й обороні країні. Пам’ятайте про ваших однолітків, які нині захищають Україну. Тому максимально використовуйте можливості, які дає вам Бог».

Президент студентського самоврядування ВНТУ, магістрант Микола Кобися побажав чи не найбажанішого у студентському житті — легких і успішних здач сесій.

Старшокурсники вручили ректору свого вишу символічний ключ від скарбниці знань та студентський квиток державного зразка. Професор Грабко передає ключ та студентський квиток першокурсникам.

Звучить студентський гімн «Гаудеамус!» і першокурсники урочистим маршем рушають у своє нове студентське життя.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...