Прес-центр ВНТУ 06.09.2017, 12:07

18 вересня у Вінницькому національному технічному університеті знову починають діяти курси китайської мови. Вестимуть їх як і торік волонтери-носії мови. Запрошуються не лише викладачі і студенти ВНТУ, а й усі охочі вінничани

 

До Вінниці із КНР уже приїхали чотири фахові викладачки китайської мови.

Викладачами курсів є відібрані урядом Китайської народної республіки волонтери, що мають вищу філологічну освіту. Навчання ведеться за «Новим практичним курсом китайської мови», офіційно рекомендованим Департаментом КНР з популяризації китайської мови за кордоном. Курси орієнтовані на програму підготовки до сертифікованих іспитів з китайської мови для іноземців. Слухачі курсів можуть як отримати загальні уявлення й опанувати базові елементи китайської мови, так і досягти достатньо глибокого рівня мовної компетентності.

Більшість викладачів-волонтерів є англомовними, тож у процесі навчання можна буде не лише засвоїти основи китайської, але й поліпшити знання англійської мови.

18 вересня 2017 – початок нового навчального року. Формування навчальних груп має завершитися до 16 вересня 2017 р.

Заняття відбуватимуться за двома програмами: інтенсивною і скороченою.

Інтенсивна програма передбачає три заняття на тиждень по 2 години, скорочена – одне заняття на тиждень (2 год.)

Передбачається створення шістьох нових груп інтенсивного навчання і трьох нових груп, що працюватимуть за скороченою програмою. Кількісний склад груп – від 12 до 15 слухачів. Близько половини місць у навчальних групах призначено для мешканців міста Вінниці, не пов’язаних з ВНТУ. Слухачами курсів можуть бути школярі, які навчаються щонайменше в сьомому класі.

Заняття тривають протягом двох семестрів: з вересня по грудень і з лютого по червень.

Вартість навчання: інтенсивний курс 60 грн. на місяць, скорочений курс 20 грн. на місяць. За вересень і червень вноситься половинна оплата, оскільки заняття в кожному з цих місяців триватимуть лише протягом двох тижнів.

Оплачувати навчання можна: помісячно (до 20 числа поточного місяця за наступний) або посеместрово. Реквізити для оплати надаються після подання офіційної заявки.

Заняття відбуватимуться у Центрі вивчення китайської мови ВНТУ за адресою: вул. Воїнів-інтернаціоналістів 9, ауд. 410 (корпус №4 ВНТУ)

Заявки і питання можна надсилати на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Вакантні місця в групах заповнюються з урахуванням точного часу подання офіційної заявки, як телефоном так і електронною поштою.

У заявці слід вказати прізвище, ім’я й рік народження потенційного студента курсів, а також його місце роботи (навчання), обраний тип групи (англомовна чи російськомовна) і бажаний час проведення занять.

Заняття відбуватимуться у другій половині дня, починаючи з 15-00. Початок занять у суботу – 11-00. Точний час занять для кожної групи буде визначатися згідно з побажаннями більшості студентів.

Контактний тел. 0432  598-498