Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У ВНТУ ВШОСТЕ ВІДБУВСЯ НАПІВФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ ПЕРШОСТІ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ АСМ-ІСРС

Нині, як і зазвичай, цей світовий напівфінал студентського спортивного програмування відбувся паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія)

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

 

 

Вшосте напівфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі (SEERC) відбувся у Вінницькому національному технічному університеті

 

Ці престижні змагання глобального рівня цьогоріч 20-22 жовтня зібрали у ВНТУ 41 найсильнішу українську команду і 3 команди з Туреччини. Українські команди є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.

Нині, як і зазвичай, цей світовий напівфінал студентського спортивного програмування відбувся паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія).

У Бухаресті участь у змаганнях взяли 44 команди з Кіпру, Болгарії, Македонії, Румунії, Сербії, Молдови та Туреччини.

Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 87 команд з 6 країн південно-східної Європи.

Найбільшу кількість задач за найменший час розв’язали команди Бухарестського університету, Ужгородського національного університету, Софійського університету, Львівського національного університету ім. І. Франка, і Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Отож, саме вони виступатимуть у квітні 2018 р. у світовому фіналі, який пройде у м. Пекін, КНР.

Характерною особливістю цих півфінальних світових змагань стало вирівнювання виступів різних країн. Вперше за час існування українського майданчика SEERS до першої трійки увійшли дві неукраїнські команди. Головною причиною втрати за останні два роки своїх провідних позицій у південно-східній Європі командами України, вочевидь, є припинення роботи зимової та літньої шкіл програмування.

Зауважимо, переможці змагань на вінницькому майданчику отримали титули чемпіонів та призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Віталій Бондаренко донедавна приїздив до Вінниці як тренер команд Київського національного університету імені Шевченка: «Особливо хочу відзначити, що роль ВНТУ у розвитку цього олімпійського руху неоціненна. Зокрема професора Володимира Месюри. Дуже мало людей в Україні займається цими змаганнями і дуже багато студентів хоче в них брати участь. Тому я намагаюсь Володимиру Івановичу допомагати, як можу».

«Ми уже вшосте приїжджаємо на ці змагання, вшосте є їхнім спонсором. Приємно, що побачив багато знайомих облич. Такі змагання дають програмістам дуже цінний досвід, який допомагає вдосконалюватися. А поліпшувати свої фахові вміння можна безкінечно», — розповів гість із Сан-Франциско Остап Коркуна, колишній олімпієць, а нині програміст Facebook.

Спонсор змагань — компанія LiveStreampf забезпечувала пряму трансляцію в Інтернет. Отож, в реальному часі можна було спостерігати за тим, як проходить олімпіада.

Краща команда ВНТУ посіла перше непризове місце по Україні і 12-те по південно-східній Європі.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...