Прес-центр ВНТУ 06.12.2017, 18:38

 

Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь у антитерористичній операції» нагороджено Світлану Бевз, кандидата технічних наук, доцента кафедри електричних станцій і систем, заступника директора Інституту магістратури, аспірантури і докторантури Вінницького національного технічного університету

 

 

Учора у Вінниці відбулись урочистості до Міжнародного дня волонтерів. За поданням Вінницької міської ради відзнаками Президента України за гуманітарну участь у антитерористичній операції нагородили 20 волонтерів. Серед них Світлана Бевз.

 

 

Днями Світлана разом з чоловіком Сергієм Бурбело, кандидатом технічних наук, керівником групи в ПАТ «Вінницяобленерго», та легендарною вівчаркою Баді знову їдуть у зону АТО — везуть бійцям та дітям в Донецьку та Луганську область гуманітарну допомогу.

 

Світлана і Сергій воювали у батальйоні «Айдар». Волонтерами стали у 2015 році одразу після демобілізації.

 

 

«В університеті ми організували волонтерський центр. І студенти і викладачі долучаються до цього руху. В нас їдальня, ще з 2014 року і зараз працює, як невеличкий завод з виробництва борщів у вакуумних пакетах. На фронт ми їх постачали тонами. Печемо пиріжки, робимо вареники. Також у нас в університеті робимо буржуйки, до цього процесу долучаються і викладачі і студенти.

 

Зараз настало похолодання і хлопці звертаються до нас з проханням привезти термобілизну, теплий одяг, для бліндажів плівку, мішки. Висока потреба залишається у військовому спорядженні. Це тепловізори, прилади нічного бачення, біноклі, приціли.…»

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук