Прес-центр ВНТУ 06.12.2017, 18:46

 

Учора у Вінницькому національному університеті відбувся традиційний і улюблений конкурс — «Містер ВНТУ». За престижний титул змагалися 8 конкурсантів із 7 факультетів вишу

 

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

 

 

№1 Віталій Комаровський (факультет будівництва теплоенергетики та газопостачання) — прихильник активного способу життя, грає на музичних інструментах, малює.

 

№2 Антон Хвалько (факультет комп’ютерних систем та автоматики) — з дитинства грає на гітарі, любить співати. бере активну участь у BEST — Раді студентів технічних університетів Європи. Любить активний відпочинок і море.

 

№3 Максим Сторожук (факультет машинобудування та транспорту) — 4 роки займається вокалом, без його участі У ВНТУ не буває жодних урочистостей, полюбляє перевтілюватися у різних відомих особистостей. За декілька років зрозумів що бути активною людиною — це його покликання.

 

№4 Сергій Шаталюк (факультет менеджменту та інформаційної безпеки) — левову частку свого часу витрачає на набуття нових знань та розвиток тіла. Обожнює подорожувати та відкривати для себе нові горизонти. Є членом студентської ради факультету та команди ЕНАКТУС ВНТУ.

 

№5 Максим Тріска (факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем) — майбутній радіотехнік, який фахово займається вокалом та живе сценою. Творча натура, харизма та природній шарм – все в одному.

 

№6 Олег Антонюк (факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем) — творча, цікава та талановита  особистість. Любить допомагати ближнім. Призер чемпіонату України, багаторазовий чемпіон Вінницької області з спортивно-бальних танців.

 

№7 Денис Кушнір (факультет електроенергетики та електромеханіки) — веселий, життєрадісний, завжди готовий допомогти. Бере активну участь в житті свого факультету. З дитинства займається футболом.

 

№8 Юрій Колесніков (факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії) — любить музику і сцену. 2 роки виступав із власним рок-гуртом, 5 років грає в КВН, двічі чемпіон Вінницької Еліт Ліги КВН, тричі чемпіон Кубку КВН ВНТУ.

 

З цієї яскравої вісімки креативних юнаків слід обрати того, хто носитиме звання «Містер Шарм ВНТУ». А судді хто?

 

Ліана Нечепуренко, головний бухгалтер ВНТУ;

 

Микола Кобися, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації;

 

Тетяна Ігнатенко, представник туристичного оператора «Бомба тур»;

 

Марина Осадчук, представник розважального комплексу «Дитяча планета»;

 

Борис Максимчук, доктор педагогічних наук, бронзовий призер чемпіонатів світу з боротьби самбо та дзюдо, власник спортивних клубів та магазинів «Максимус»;

 

голова журі — Анатолій Теклюк, директор Головного центру виховної роботи ВНТУ, кандидат філософських наук, доцент.

 

Виступ кожного з конкурсантів, що змагалися у п’яти випробовуваннях, був насиченим, цікавим та сповненим оригінальних ідей.

 

Драйву і глядачам, і конкурсантам додав виступ фіналістів проекту «Танці з викладачами» — пари з факультету ІТКІ: доцент Сергій Захарченко та третьокурсниця Маргарита Мартиненко, які виконали свій quick step «Чарлі Чаплін».

 

Вдячні оплески зали отримали і Вероніка Пінчук та студія танцю «Альфа Денс», Олександра Мельничук, Костя Швачич.

 

А глядачі теж мали змогу обирати переможця, а не тільки насолоджуватись мистецькими талантами учасників. Від аудиторії залежало, хто стане «Містером глядацьких симпатій».

 

Всі учасники підготували свої програми виступів на високому рівні і лише кілька балів вирішували розташування місць.

 

Отож, головні титули отримали:

 

перемогу і звання «Містер ВНТУ 2017» студент ФІТКІ Юрій Колесніков;

 

титул «Віце містер ВНТУ» у Максима Тріски (ФІРЕН) та Максима Сторожука (ФМТ);

 

«Містер глядацьких симпатій» Денис Кушнір (ФЕЕЕМ).

 

Також конкурсанти своїм голосуванням обрали «Містера дружелюбність» — ним став Олег Антонюк (ФІРЕН).

 

Спонсори і партнери щедро обдарували конкурсантів —

 

креативний простір «Артинов» надав кожному учаснику сертифікати на безкоштовний денний абонемент; студія дизайну «Містер та місіс Бойко» надав учасникам подарунки; мережа найсмачнішої кави «Біг Мен Кофі» презентувала сертифікати на смачні кавові напої; спортивний клуб «Максимус» дав кожному учаснику місячний абонемент, а переможцям – подарункові сертифікати до спортивного магазину «Максимус»; територія розваг «Дитяча планета» подарувала усім учасникам сертифікати на одне безкоштовне відвідування комплексу;  квест-кімната «Взаперті» надає Містеру сертифікати на відвідування квест-кімнати; домашня кондитерська «Хоум Світс» дарує солодощі для конкурсантів; європейський виробник найбажаніших парфумів La Rive дарує учасникам парфуми; від туристичного оператора Бомба тур отримали подарункові сертифікати. Фінансову підтримку надав ПриватБанк. Активно долучилось до проведення конкурсу і студентське самоврядування ВНТУ.

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук