Прес-центр ВНТУ 17.04.2018, 23:40

У Вінницькому національному технічному університеті ансамбль Вінницької міської спілки ветеранів Афганістану «Перевал» розповідав про бойові дії, про героїзм українського воїна, співаючи

Освітній портал ПедПРЕСА

У творчому доробку вінницького гурту «Перевал» понад сотня пісень. Усі — на військово-патріотичну тематику. Значна частина їх про події на Сході України.

Таку благодійну акцію — не лише концерт, а й виставку стрілецької зброї, «Перевал» проводить у навчальних закладах Вінниччини у співдії з Вінницьким осередком Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

Керівник групи «Перевал» Олександр Скрипник: «Усі кошти, які заробляємо на таких заходах, перераховуємо на потреби частин, які на передовій, на потреби воїнів, які проходять у Вінниці реабілітацію. А своєю творчістю намагаємось зберегти пам'ять про побратимів, які віддали життя, захищаючи Україну».

На зустріч зі студентами і викладачами ВНТУ прийшли завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Вінницькій області Олег Дмитрійчук і представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

«До речі, голова цієї спілки у Вінницькій області Роман Смішний торік завершив навчання у ВНТУ за програмою перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців ЗС України та членів їх сімей за проектом «UKRAINE-NORWAY» Міжнародного фонду соціальної адаптації. Отримав міжнародні дипломи міністерства закордонних справ й міністерства оборони Королівства Норвегії, а також університетів NORD (м. Бодо, Норвегія) та ВНТУ», — зазначив декан факультету машинобудування і транспорту ВНТУ, професор Юрій Бурєнніков.

Домовлено, що згодом у ВНТУ за сприяння вінницьких «Побратимів України» покажуть фільм «Кіборги». На показі будуть присутні безпосередні учасники подій в Донецькому аеропорту, бійці, які і стали прототипами героїв стрічки.

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук