Прес-центр ВНТУ 18.04.2018, 10:27

 

Кілька десятків провідних компаній Вінниці й України учора шукали майбутніх співробітників на Ярмарку кар’єри 2018 у Вінницькому національному технічному університеті. Це дійство вже традиційне і нині пройшло у виші вдев’яте


Освітній портал ПедПРЕСА


Міністерство освіти і науки України


Інформаційний портал «Вінниця  Ok»


Інформаційний портал «Моя Вінниця»
 

Організатор — Вінницький осередок європейської студентської організації BEST — Board of European Students of Technology (Рада студентів технічних університетів Європи).

 

ЯК-2018 зібрав у ВНТУ топові фірми регіону і держави — KNESS Group, ZoomSupport, Binary Studio Ltd, Astound Commerce, Exadel, RIA, ООО Тірас-12, Firewood...

 

Роботодавці зі Львова запрошують приєднатися до громади творців шоколадної насолоди.


 

«Ми представляємо кондитерську фабрику «Світоч». Знайомимось зі студентами, розказуємо про програму стажування і можливість проходити практику. Ми чекаємо на молодих людей, які готові працювати і розвивати виробництво та великий бізнес», — говорить Олена Барабаш.


Ще напередодні дійства зацікавлені в роботі студенти мали змогу заповнити резюме, яке організаторипоширювали між роботодавцями-учасниками Ярмарку кар'єри 2018.


Олена Курілова, менеджер із персоналу, торговий дім «Укрсервіс»:


«Маємо свій інтернет-магазин, свій ІТ-центр, сервісний відділ, тому нам потрібні різні спеціалісти. Студенти проявляють інтерес до фірми. Наразі ми взяли двох студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, вони ще не закінчили університет. Один у нас працює в ІТ-відділі, інший у відділі прямих продажів. Це Олег Короленко і Владислав Легойда. До речі, я працювала у ВНТУ, на кафедрі захисту інформації, але уже 10 років працюю цій компанії. Студенти ВНТУ нам дуже потрібні, і я знаю, що тут дуже гарні студенти. Навіть просто спілкуючись з ними, отримуєш багато задоволення, адже мають високий фаховий рівень».


«Наша компанія входить у трійку лідерів України щодо забезпечення підприємств високоякісним обладнанням. До складу нашої фірми входить мережа філій, магазинів (ТТЦ Мастер та Фермер), сертифікований сервісний центр. Маємо понад 20 торгових марок власного імпорту, які постачаємо в національні мережі, на найбільші інтернет-майданчики України, приміром, Rozetka. Є офіційними представниками найбільших світових виробників — Bosch, Metabo, Makita, Husqvarna та багато інших. Збираємо в свою команду активних, цілеспрямованих і позитивних людей, готових вдосконалювати свої знання та професійні якості», — розповіла пані Олена.


Студенти мали змогу одразу особисто спілкуватися з менеджерами й ейчарами працедавців, пропустивши тести, телефонні й скайп інтерв’ю. А потому побувати на презентації компанії, яка зацікавила.


 

Аби дійство не було занадто офіційним, BEST Vinnytsia і партнери — Профспілка студентів ВНТУта Креативний простір Артинов на ЯК 2018 провели мега-розіграш.


Ось і переможці з призами:


Артем Поліводський — PowerBank Xiaomi 10000 mAh
Oleksandr Kholiava — навушники
Мирослав Ярощук — навушники
Vitalik Balitskyi — добовий абонемент в Креативний простір Артинов
Aleksandr Verkholiak — добовий абонемент в Креативний простір Артинов
Богдан Гаврилишен — солодощі
Артур Борусевич — солодощі.


Студент ВНТУ Богдан Примаковський розповів, як він влаштувався на роботу за допомогою Ярмарку кар’єри.


«Моя історія почалась позаторік навесні, коли почав активно шукати роботу в сфері ІТ. Для людини без досвіду роботи в індустрії це доволі складно. Пошук вакансій на DOU та інших тематичних порталах, розробка однотипних тестових завдань та типові співбесіди безжально гасили амбіції. Аж ось я потрапив на Ярмарок Кар’єри 2016. Саме тут я знайшов компанію SteelKiwi, яка дала мені шанс проявити себе як розробник програмного забезпечення. Нині я маю майже 2 роки безцінного досвіду розробки разом зі своєю dream team та декілька крутих проектів».


Студентка ВНТУ Марія Польова про свій вдалий досвід:


«Ще далекого 2015 року я була у складі організаторів BEST Ярмарку Кар'єри у ВНТУ. Ще роботу не шукала, але HR Катерина компанії Zoom Support сама запропонувала мені пройти базовий скрінінг — невелике інтерв'ю англійською. І з першої спроби я знайшла собі першу роботу!»

 

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук