Прес-центр ВНТУ 18.06.2018, 16:04

Інформаційна Вінниччина

Українське радіо

На міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки «Цифровий вітер 2018» цьогоріч було подано 5106 робіт із двохсот двадцяти міст України, Білорусі, Казахстану, Росії, Чехії, Індії, Естонії, Пакистану, Німеччини, Сербії, Фінляндії, В’єтнаму, Китаю, Словенії.

Переможцямиконкурсу в номінації «Двовимірна статична графіка» (вікова категорія 18-25 років) стали два студенти ВНТУ з кафедри програмного забезпечення факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії:

1 місце– Сергій Сорока (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б),

2 місце– Наталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м).

Робота переможця конкурсу Сергія Сороки