Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НОВИЙ ЕТАП ДОВГОТРИВАЛОЇ СПІВПРАЦІ «CDM GROUP» ТА ВНТУ: ЩЕ БІЛЬШІ МОЖЛИВОСТІ ТА РЕАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ

З цієї осені інновації групи ІТ-компаній «CDM Group» (Данія) інтегруватимуться у процес підготовки фахівців Вінницького національного технічного університету, зокрема його кафедри комп’ютерних наук (завідувач — доктор технічних наук, професор Андрій Яровий)

Освітній портал ПедПРЕСА

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

Привабливою перспективою є проведення безкоштовних навчальних курсів за тематикою проектів «CDM Group», організація хакатону із розробки чат-ботів на основі сучасних інтелектуальних технологій та профільної олімпіади із залученням студентів Данського технічного університету. Такі обговорення відбулися 20 вересня під час відвідин вишу представниками групи ІТ-компаній «CDM Group» (Данія) та їх європейськими компаніями-замовниками.

Нагадаємо, що «CDM Group» – датська група ІТ-компаній, що займається розробкою програмного забезпечення. Основний напрям компанії полягає в розробці CRM-рішень для підтримки та оптимізації процесів маркетингу. Джерелом успіху «CDM Group» є більш, ніж 20-річний досвід роботи з CRM-системами, а саме: глибокі знання предметної області; дружнє до користувача ПЗ і якісні проектні рішення; потужна технологічна база.

Замовниками «CDM Group» є великі міжнародні фармацевтичні, телекомунікаційні та фінансові компанії. Офіси «CDM Group» в Данії і Швеції підтримують близько 22 тисяч користувачів.

Одним із партнерів «CDM Group» є корпорація Microsoft.

Варто відзначити, що «CDM Group» почала свою діяльність в Україні у 2007 році, коли був підписаний договір між «CDM» і Вінницьким національним технічним університетом.

Результатом договору стало відкриття CRM-курсів на базі університету в січні 2008 року.

У 2008 році було вирішено перенести розробку CRM-систем в Україну і, таким чином, в листопаді відкрилося представництво «CDM» у Вінниці – «CDM Україна».

Запорукою успішної роботи представництва «CDM Україна» є комбінація досвіду високопрофесійних українських розробників і глибинного розуміння бізнес концепції датських колег.

Таким чином, колектив представництва «CDM Україна» складається з провідних українських розробників, очолює відділення Марина Скригонюк.

Денис Кожухар – Senior Developer / Team Lead «CDM Україна» (випускник ВНТУ) — перший ліворуч, далі Сергій Калінін – Senior Developer «CDM Україна»;
Марія Стенер Нєльсен – старший консультант «CDM Group» Данія;
Андрій Козачук – к.т.н., Senior Developer / Team Lead «CDM Group» Данія (випускник кафедри КН ВНТУ);
Хейді Тіммерманн – проектний менеджер Інноваційної лабораторії банку Jyske, Данія (Jyske Bank – компанія-замовник «CDM Group» Данія);
Ерік Розенкранц – засновник і власник групи компаній «CDM Group»;
Володимир Месюра – професор кафедри комп'ютерних наук ВНТУ;
Том Палвінг – маркетинговий директор Інноваційної лабораторії банку Jyske, Данія (Jyske Bank – компанія-замовник «CDM Group» Данія);
Джані Джонсен – старший консультант «CDM Group» Данія;
Андрій Яровий – завідувач кафедри комп'ютерних наук ВНТУ

Ректор ВНТУ Володимир Грабко, запевнив європейських колег, що у виші активно підтримуються усі ініціативи із впровадження нових ІТ-технологій та наявний значний потенціал активної та водночас креативної молоді, яка прагне до отримання сучасних знань та нових професійних навиків, що викликало інтерес представників «CDM Group» та «Jyske Bank».

Під час зустрічі були обговорені спільні позиції, що представляють інтерес для обох сторін.

Представники «CDM Group» зазначили, що важливою складовою розвитку їх компанії є також співпраця з академічним співтовариством (зокрема, з Данським технічним університетом, Вінницьким національним технічним університетом в контексті проведення спільних наукових досліджень), розвитку професійних навичок студентів та молодих фахівців, розширення доступу до можливостей сучасних інтелектуальних технологій, підтримки проведення спільних ІТ-хакатонів та інших контестів.

А після офіційної зустрічі представники «CDM Group» та «Jyske Bank» провели у ВНТУ двогодинну презентацію їх проектів та особливостей застосування сучасних інтелектуальних інформаційних технологій, а також надали студентам інформацію щодо можливостей підтримки їх професійного розвитку, які надаватиме цієї осені вінницьке представництво «CDM Україна».

Цікаво відзначити, що один із проектів, який викликав найбільший інтерес студентської молоді, стосувався розробки інтелектуальних чат-ботів у банківській сфері та основі технологій машинного навчання та сучасних розробок технологій нейронних мереж.

Молоді ІТ-фахівців отримали безцінний досвід, що відкриває посилену мотивацію до професійного розвитку, а також чудові можливості подальшого працевлаштування та перспективи кар’єрного зростання.

ФотозвітОфіційна зустріч із представниками ІТ-компанії CDM (Данія) та їх європейськими бізнес-партнерами

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...