Прес-центр ВНТУ 13.10.2019, 20:36

def

Привітання ректора з Днем захисника України!

14 жовтня ми відзначаємо свято мужності – День захисника України! У День козацтва та Покрови Пресвятої Діви Марії, їх заступниці, вшановуємо хоробрих, сильних не лише фізично, а й духом, людей.

Сьогодні кожен громадянин висловлює свою подяку і велику повагу усім захисникам, серед яких є наші студенти та випускники, що боронять кордони нашої Батьківщини у її східних регіонах.

Ми схиляємо голови перед загиблими, які віддали життя за Україну… Серед наших випускників, студентів і викладачів вже чимало учасників бойових дій. На жаль, є й ті, які несуть службу у небесному легіоні…

Серед тих, хто захищає наш спокій, є як кремезні чоловіки, так і тендітні дівчата, жінки, перед сміливістю яких ми схиляємо голови. Впевнений, що завдяки усім вам наші домівки у надійних руках! Божої благодаті, дорогі захисники, прихильності долі, нехай ворожі кулі оминають, а ваші рідні дуже швидко побачать вас здоровими й усміхненими вдома.

Вітаю колег та студентів з цим світлим святом, яке уособлює мужність, звитягу, героїзм усіх поколінь українських захисників! Бажаю, щоб сила кожного боронителя країни живилась любов’ю та підтримкою близьких людей! Зичу вам міцного козацького здоров’я, миру, особистого щастя, успіхів, невичерпної енергії!

Слава Україні!

Героям слава!