У ЖОВТНІ В МАЛАЙЗІЇ СТУДЕНТИ НАШОГО ВНТУ НА КУБКУ SIFE ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА ЗВАННЯ ЧЕМПІОНА СВІТУ

Команда представила виконані нею протягом академічного року проекти, що мають на меті розширення можливостей людей та покращення якості їхнього життя. Проекти охоплювали економічну, екологічну та соціальну сфери, демонструючи неабиякий креативний підхід студентів до вирішення проблем суспільства, а також досягнення конкретних вимірюваних результатів. Кількість реалізованих цьогоріч проектів – чотири: «Квіти життя», «Чудо-мед», «Людина» та «Малятко».

Проекти команди були визнані ефективними та довгостроковими 50-тьма суддями — представниками українських та міжнародних компаній: «Ernst & Young», «SUN InBev», «Kraft Foods», «life:)», «JTI», «KPMG», «ПриватБанк», «Deloitte», «Philip Morris», «УкрСиббанк», «МТС», «Siemens», «Мрія», «ВТБ», «Cisco», «Фокcтрот» тощо.

Ми отримали звання Національних переможців Україна 2011, що засвідчує Кубок, який вручив нам керуючий партнер Ernst & Young Олексій Кредісов. А також у жовтні в столиці Малайзії – місті Куала-Лумпур ми представлятимемо нашу країну на Всесвітньому кубку SIFE. Там зберуться команди-переможці з усіх 39 країн, де діє програма SIFE, щоб позмагатись за звання чемпіону світу SIFE 2011.

Команда «Бізнес-імпульс» — це кращі студенти Вінницького національного технічного університету, добре відомого навчального закладу як в Україні, так і за кордоном, що входить до двадцятки найпрестижніших вишів нашої країни. Команда функціонує у рамках міжнародної організації SIFE — Students In Free Enterprise, яка об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу 40 країн світу. Нині SIFE охоплює понад 42,000 студентів з 1,500 університетів і є найбільшою студентською організацією у світі.

У міжнародному об’єднанні студентів SIFE університет бере участь ще з 2003 року, коли директор Інституту менеджменту, професор Микола Небава створив команду у складі 6 осіб.

Нині капітаном команди 2010-2011 конкурсного року є студентка Інституту менеджменту Вікторія Зайкова, яка із командою майбутньої еліти українського бізнесу активно працює над виконанням SIFE-проектів. Склад команди постійно оновлюється та поповнюється новими силами та ідеями, які втілюються в життя, допомагаючи людям задовольнити свої потреби. Працюючи в команді, студенти використовують набуті в університеті знання для реалізації освітніх програм, зорієнтованих на навчання інших принципів ринкової економіки, стратегіям особистого успіху та підприємництва, фінансовій грамотності, принципам збереження довкілля та діловій етиці.

Поряд із своєю першою перемогою на Всеукраїнському конкурсі «Студенти у вільному підприємництві» та успішною презентацією проектів, команда нещодавно отримала нове досягнення — диплом за участь у фіналі конкурсу на найкращу проектну ідею від Європейської бізнес-асоціації (ЕВА), де представила бізнес-план щодо відкриття обслуговуючого кооперативу «Супер-сервіс».

Тож, успіху команді SIFE нашого успіху в Малайзії та творчої наснаги в наступному сезоні SIFE, що почнеться в вересні.