Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

МОЛОДІ ВИКЛАДАЧІ ВНТУ АНДРІЙ СЕМЕНОВ І КОСТЯНТИН КОВАЛЬ – ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Проект професора Андрія Семенова та доцента Костянтина Коваля «Методи та пристрої формування, оброблення й вимірювання сигналів радіоінформаційних систем промислових і військових об’єктів» став переможцем конкурсу молодих вчених МОНУ

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

Проект «Методи та пристрої формування, оброблення й вимірювання сигналів радіоінформаційних систем промислових і військових об’єктів» (науковий керівник професор Андрій Семенов, відповідальний виконавець доцент Костянтин Коваль) став одним з переможців конкурсу наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, що проводився Міністерством освіти і науки України.

За два роки проведення конкурсу це єдиний проект молодих учених від Вінницького регіону, який буде підтриманий фінансуванням МОН.

Варто відзначити, що цей проект посів у загальнодержавному рейтингу проектів 34 позицію з 362 поданих, набравши у підсумку 77,3 бали зі 100 можливих (найкращий проект здобув 90 балів).

Другий рік поспіль центральний орган виконавчої влади в царині освіти і науки проводить такий конкурс, який став можливий завдяки кропіткій та наполегливій роботі консультативно-дорадчому органу Раді молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (далі – РМУ). Саме завдяки ініціативі РМУ та її плідній співпраці з профільним департаментом Міністерства було розроблено Положення, проекти наказів, проводився відбір експертів, робота експертних секцій тощо.

Фактично зазначений конкурс – це можливість для наукових колективів нового покоління отримати державну підтримку на проведення власних наукових досліджень в конкурентному змаганні серед своїх колег – молодих науковців.

Конкурс надзвичайно цікавий для цільової аудиторії, що засвідчує його популярність кількістю учасників. Минулого року на нього було подано 439 робіт зі 114 вишів, з них 79 було відібрано для фінансування. А цього року було подано 362 проекти, так само з більш ніж 100 вищих навчальних закладів, з яких 123 будуть фінансуватись.

Зокрема, від ВНТУ минулого року було подано 8 проектів команд молодих науковців, а цього року – 3.

Відбір наукових проектів проходив у декілька етапів.

Перший етап відбувався у ВНЗ та наукових установах МОН. Надалі відібрані проекти надсилались до Міністерства освіти і науки на експертизу, яку проводили експертні секції МОН, сформовані з молодих науковців.

Проект-переможець наукового керівника професора Андрія Семенова був поданий до секції «Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніка» і розрахований на два роки реалізації.

Детальніше на сайті МОНУ
Наказ МОНУ http://old.mon.gov.ua/files/normative/2017-10-03/8104/1333.pdf

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...