Хакатон “Vinnytsia Linuxation” покликаний поглиблювати серед студентів рівень розуміння технологій DevOps, адміністрування мереж, а також UNIX-подібних ОС, основних дистрибутивів GNU/Linux зокрема. Хакатон дасть всім бажаючим студентам можливість продемонструвати відмінний рівень знань з відповідних напрямків, а також заявити ІТ-індустрії про свій намір зайняти в ній своє місце в якості DevOps-інженера, мережевого адміністратора, розробника вбудовуваних систем або навіть IT-менеджера.

Хакатон проходитиме у два етапи:

  1. Реєстрація учасників та команд – з 1 по 15 квітня
  2. Рішення практичних завдань – 17 квітня

ЩО З КАРАНТИНОМ? Напередодні хакатону, 16 квітня буде виділено час для налаштування віддаленого доступу. Хакатон заплановано на 17 квітня. Фінал хакатону проходитиме у дистанційному форматі. 18 квітня відбудеться оголошення переможців та буде проведений вебінар на тему "Хмарні платформи у навчальному процесі". Детальніше у програмі хакатону.

Деталі:

Хакатон також буде цікавим для бізнесу та стартапів, які зацікавлені у розвитку напрямку DevOps, нових технологій організації мереж, хмарних середовищ та розподілених обчислень.

Організатори: