Вінницький національний технічний університет

[UA]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВП’ЯТЕ ПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ У ВНТУ

 

Сьогодні вп’яте напівфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі (SEERC) стартував у Вінницькому національному технічному університеті

 


Ці престижні змагання глобального рівня цьогоріч зібрали у ВНТУ півсотні найсильніших українських команд (по три студента в команді). Усі вони є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.


Нині як і зазвичай цей світовий напівфінал студентського спортивного програмування відбувається паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія).


За право участі у світовому фіналі боротимуться чотири вінницькі команди: три з ВНТУ та одна з ДНУ ім. Василя Стуса.


«Я радий, що півфінал першості світу з програмування проходить саме у Вінниці. Маю надію, що в 2022 році світовий фінал першості світу з програмування пройде саме у Вінниці, у ВНТУ», – зауважив, вітаючи найталановитіших студентів-програмістів України, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.


Від адміністрації університету учасників світового півфіналу привітав ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:


«Бажаю усім стати переможцями — переможцями над собою і на змаганнях показати свій найкращий результат».


 

Очільник вишу з приємністю відзначив, що з року в рік серед учасників програмістських перегонів більшає студенток. Окремо подякував спонсорам. Адже саме завдяки їм свято програмістських змагань є таким яскравим.


Остап Коркуна приїздить до Вінниці п’ятий рік поспіль, але вже не як учасник змагань, а як представник платинового спонсора — Facebook.


 

«У 2009 році потрапив на фінал у Лас-Вегас. Це змагання спонсорував Фейсбук. Я пройшов відбір і отримав офер. На півфінал студентської першості світу з програмування приїжджаю, аби талановиті студенти повірили, що працювати у провідних світових фірмах для них реально. Хочу, щоб вони розуміли свої можливості. Я стартував так само, як вони сьогодні. А уже 7 років працюю у Каліфорнії. Запитуєте, що Фейсбук готує для своїх користувачів найближчим часом? Мета Фейсбуку — зробити світ більш об’єднаним і відкритим».


Віталій Бондаренко нині те ж є представником платинового спонсора — Win Interactive, донедавна приїздив до Вінниці і як тренер команд Київського національного університету імені Шевченка:


«Складність задач зростає, хоча років 20 тому це відбувалось вищими темпами. Ми зараз уже вийшли на певний рівень, коли змагання з програмування стали як спорт — одна секунда уже має значення. Коли я ще був студентом і брав участь у таких олімпіадах. То те, що студенти зараз розв’язують тоді мені було не під силу. Учасникам цих змагань і тренуватись слід як спортсменам — щодня брати якусь кількість задач. Це математичні завдання і вміння швидко закодувати на комп’ютері».


«Особливо хочу відзначити, що роль ВНТУ у розвитку цього олімпійського руху неоціненна. Зокрема професора Володимира Месюри. Дуже мало людей в Україні займається цими змаганнями і дуже багато студентів хоче в них брати участь. Тому я намагаюсь Володимиру Івановичу допомагати, як можу», — акцентував Віталій Бондаренко.


Сьогодні відбувся пробний тур змагань. Основний — завтра.


 

Переможці змагань на вінницькому майданчику отримають титули чемпіонів та призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.


І право участі у світовому фіналі, який відбудеться у м. Рапід-Сіті, Південна Дакота, США, 20 - 25 травня 2017 року.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Навчально-методична робота

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...