Прес-центр ВНТУ 11.03.2017, 22:11

 

Стипендія на півроку 1000-2000 гривень щомісяця — приз студентам Вінницького національного технічного університету, переможцям олімпіади від компанії Delphi


 

І знову компанія Delphi спільно з факультетом комп'ютерних систем і автоматики й факультетом інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії провела у ВНТУ олімпіаду з програмування та IT-технологій.


 

Компанія Delphi ( http://www.udelphi.com/ ) багато років займається розробкою та тестуванням різноманітного програмного забезпечення.  Серед її партнерів світові лідери створення систем розпізнавання мови, в технологіях запису і аналізу мови та повного циклу розробки мобільного та консольного програмного забезпечення.


Delphi відома плідною багаторічною співпрацею з ВНТУ. Компанія організовує різноманітні заходи для студентів, зокрема додаткові оглядові лекції з напрямків IT та проведення виробничих та переддипломної практики.


На олімпіаді вже традиційно учасникам пропонувались завдання за трьома напрямками: «Технології програмування» (цього разу були задачі з основ програмування та на мові програмування C#), «Алгоритми» та «Тестування програмного забезпечення».


В олімпіаді взяли участь 84 студенти. 

Всі завдання розроблялися співпрацівниками компанії. Вони ж і перевіряли роботи та підбивали підсумки змагань. Аби забезпечити об’єктивність оцінювання, роботи зашифровувались, отже автори завдань перевіряли результати їх виконання, не знаючи прізвищ учасників.


Переможцями олімпіади стали (приз — додаткова стипендія від підприємства впродовж півроку):


1 місце — Олександр Спажев (ФІТКІ, 2 курс) — стипендія 2000 грн./місяць;


з невеликим відривом


2 місце — Олексій Кавка (ФІТКІ, 3 курс) — стипендія 1500 грн./місяць;


та


3 місце — Михайло Кренцін (ФІТКІ, 2 курс), Микола Пивовар (ФІТКІ, 3 курс), Олександр Поліщук (ФКСА, 3 курс) та Леонід Кузнєцов (ФІТКІ, 1 курс) — стипендія 1000 грн. /місяць.


5-й результат в загальному рейтингу показав школяр — учень 11 класу Вінницької ФМГ №17 Матвій Стречень, який також отримає стипендію у розмірі 1000 грн./місяць впродовж півроку. 

Додаткові премії отримали призер в категорії тестування та олімпієць перших курсів:


Антон Концевой (ФКСА, 3 курс) – другий результат в категорії «Тестування» — премія 1000 грн. та


Костянтин Костюк (ФІТКІ, 1 курс) — другий результат серед перших курсів – премія 1000 грн.


 

Компанія Delphi дякує всім за участь в олімпіаді та запрошує на змагання, які планується проводити згодом кожного навчального року.