Прес-центр ВНТУ 01.06.2017, 12:00

30 травня підбиті підсумки міжрегіонального конкурсу на кращу наукову роботу-стартап «Розумні регіон, місто та навчальний заклад задля життя і розвитку громади»

 

 

Конкурсна комісія, до складу якої входили науковці, представники Швейцарської конфедерації InnovaBridge, Фонду Східної Європи, органів публічної влади, бізнес-інкубаторів, відібрала 26 найкращих робіт зі всієї України.

Вінницьку область у складі комісії представляв Олександр Хошаба.

Роботи були різними за напрямками, отже, ще під час заочного туру перевірки робіт визначили три номінації. Для розгляду всіх робіт та остаточного визначення найкращих працювали три секції в Одеській національній академії зв'язку.

У найбільшій номінації з електронних систем супроводу освітнього процесу впевнену перемогу та грошову премію для розвитку стартапу отримала команда з ВНТУ у складі декана факультету комп’ютерних систем і автоматики, доктора технічних наук, професора Олега Бісікало та кандидатів технічних наук, доцентів Олени Коваленко і Євгена Паламарчука за темою «Електронна система управлінням JetIQ».

Представники ВНТУ Євген Паламарчук (перший ліворуч), Олена Коваленко та Олександр Хошаба

В інших номінаціях з новітніх електронних комунікацій та інновацій перемогли команди з Одеси та Сум. Роботи були складні, тому виникало багато запитань для об’єктивної оціни запропонованих проектів.

Доповідає Олена Коваленко

Серед всіх робіт цікавими були розробки в галузі захисту інформації у комп'ютерних мережах, управління безпілотними апаратами, віддалене керування «Розумним будинком».

За активну участь у роботі конкурсної комісії Олександра Хошабу нагороджує ректор Одеської національної академії зв'язку Петро Воробієнко

На заключному етапі визначення переможців виступив ректор Одеської національної академії зв'язку, доктор технічних наук, професор Петро Воробієнко, відзначивши велику практичну значимість представлених робіт та побажав успіхів в розвитку проектів.

Олександр ХОШАБА, директор Центру інновацій в електронному урядуванні,
кандидат технічних наук, доцент

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук