Спонсором олімпіади стали:

компанія Sitecore Ukraine, яка надала призи для двох кращих команд, а також організувала фуршет для учасників та організаторів олімпіади;

компанія Gemicle, компанія RabotaLux, вінницький інтернет-магазин Nadiyno, які надали призи кращим командам університетів, які взяли участь у олімпіаді.


Sitecore Ukraine – частина датської компанії Sitecore A/S, заснованої у 2001 році. Sitecore займається розробкою власних продуктів, спрямованих на організацію роботи бізнесу через Інтернет, заснованих на ядрі Sitecore CMS і являє собою закінчену платформу Customer Engagement Platform.

У 2004 році відкрила свій український офіс у Дніпропетровську. У травні 2011 року Sitecore Ukraine розрослася філією компанії у м. Вінниця.

Sitecore CMS і Customer Engagement Platfom входить до числа світових лідерів свого сегменту програмних продуктів. Компанія продовжує набирати обертів у своєму розвитку, розширює свою присутність у різних куточках світу.

Детальніше про компанію http://www.sitecore.net/ukraine, http://jobs.dou.ua/companies/sitecore-ukraine/


Gemicle – ІТ  компанія, яка займається розробкою інноваційних проектів і передових технологій. Вона розробляє програмне забезпечення для відомих компаній в різних галузях – від  створення ігор і додатків для соціальних мереж, проектів у сфері інтернет-комерції до комплексних рішень B2В. Ми представляємо не лише аутсорсингові послуги, Gemicle – продуктова компанія.  Наші співробітники більше творці, а не виконавці, що займаються «баг фіксингом». Фахівці компанії розпочинають створення продукту «з нуля», що дає їм можливість розвиватися та всебічно проявити себе.

Запорукою успіху компанії є використання провідних технологій у сфері IT і високий рівень професіоналізму співробітників, які розробляли  рішення для відомих світових брендів та високотехнологічних компаній. У складі дружньої команди Gemicle висококваліфіковані фахівці у сферах Enterprise Java технологій, Flash, C++, Javascript, PHP розробники, художники і аніматори, інженери якості (QAs). В такій команді гарантовано всебічний розвиток і розкриття нових граней таланту енергійних початківців.

Gemicle пропонує співробітникам повну підтримку і можливості професійного зростання, щоб стати справжніми фахівцями в області IT, а також дружню атмосферу та комфортні умови праці в офісі у центрі Вінниці.

Gemicle запрошує приєднатися до її дружної команди.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

RabotaLux (www.rabotalux.com.ua) – спеціалізований портал  для пошуку роботи та встановлення ділових контактів. RabotaLux – це проект, призначений для спілкування по діловим та професійним питанням, встановлення бізнес-контактів та пошуку вакансій. Іншими словами – мережа для професіоналів і зручний інструмент пошуку роботи.

Портал дає можливість діловим людям публікувати інформацію про свою діяльність і розповсюджувати її серед зацікавлених осіб – партнерів, клієнтів, співробітників; додавати вакансії; створювати і підтримувати список контактів. Пошукачі можуть зручно та безкоштовно публікувати професійні резюме; приймати участь у цікавих та актуальних дискусіях. RabotaLux - це допомога при пошуку роботи новачкам та фахівцям. Адже цей портал – потужній пошуковий сервіс, на якому розміщено найбільшу кількість вакансій, ніж на будь-якому іншому ресурсі в Україні.

Місією проекту є об’єднання професіоналів в різних областях. Портал було засновано у 2012 році енергійною та цілеспрямованою командою, що має за мету допомогти знайти вам роботу, зробити ділове спілкування максимально продуктивним і одночасно простим та зручним для усіх користувачів.

Бажаєте знайти роботу, побудувати успішну кар’єру чи прибутковий бізнес? Реєструйтеся у нас!

Тел.: +380(98)891-64-03

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Nadiyno (www.nadiyno.com.ua) – вінницький інтернет-магазин, який спеціалізується на продажу комп’ютерної та побутової техніки. Місія магазину Nadiyno полягає в тому, щоб зробити процес пошуку та придбання товару максимально зручним, цікавим та комфортним. Задача інтернет-магазину – максимальна економія часу та сил наших покупців. «Nadiyno» пропонує широкий асортимент товару, простоту здійснення покупок, наявність постійно діючих акцій та цікавих пропозицій. Якісна, швидка та дешева доставка здійснюється в будь-який куточок України. Основною задачею менеджерів магазину є швидке оформлення замовлень та контроль доставлення товару.

Nadiyno – надійний магазин для надійних покупок. Ми чекаємо на Вас!

 

Тел.:  +380(96)60-111-88