Спонсорами олімпіади стали:

Компанія «Sitecore Ukraine», яка надала призи для кращих команд кожного з університетів, що прийняли участь у змаганнях а також кращій команді школярів;

Компанія «Епіцентр К», яка організувала фуршет для учасників та організаторів олімпіади;

Компанія «Win Interaclive LLC», яка організувала виготовлення поліграфічної продукції для усіх учасників олімпіади та їх тренерів.


Sitecore Ukraine – частина датської компанії Sitecore A/S, заснованої у 2001 році. Sitecore займається розробкою власних продуктів, що становлять собою єдину платформу Sitecore Experience Platform, спрямовану на організацію роботи бізнесу через Інтернет. Клієнтами Sitecore є розробники програмного забезпечення, які створюють вже кінцеві веб-рішення. Технічно продукти Sitecore призначені не просто для полегшення роботи програмістів, а й для звільнення їх часу від завдань, що не спрямовані на створення нового.

Компанія Sitecore неодноразово визнавалася кращою у різних областях – як розробник програмного продукту, і як компанія для роботи. У 2011 році Sitecore A/S визнана журналом Computerworld Кращою ІТ компанією у Данії (Denmark’s best IT company in Computerworld’s Top 100 for 2011).  Двічі Sitecore Ukraine ставала переможцем рейтингу компаній Developers.org.ua.

 

У 2004 році Sitecore відкрила свій український офіс у Дніпропетровську, де в даний момент зосереджена основна сила розробки програмного продукту, а у 2011 розширила свою присутність у м. Вінниця.

Створення та пропонування на ринку програмного забезпечення своїх продуктів, обумовлює самостійність компанії у виборі цілей, незалежність і стабільність в організації процесу роботи, участь у роботі на різних рівнях, у тому числі у прийнятті стратегічних рішень.

Велика міжнародна компанія, яка створює свій продукт, що охоплює усі етапи його створення від задуму до допомоги у впровадженні, надає можливість постійного розвитку і новачкам, і досвідченим фахівцям. Органічне зростання компанії в усіх сферах дозволяє знаходити власний шлях зростання кожному.

Політика компанії у царині залучення персоналу не націлена виключно на залучення висококваліфікованих розробників, які вже відбулися а також орієнтована і на самостійне «вирощування» кадрів за допомогою акцентованого навчання і передавання досвіду від вже кваліфікованих фахівців, а також на надання можливості професійного та особистісного зростання молодим фахівцям.

Компанія прагне без гучних слів організувати роботу так, щоб працівники отримували задоволення від результатів і самого процесу роботи, оскільки без цього неможливий загальний успіх.

 

Компанія «Епіцентр К» – потужна національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів, яка стабільно розвивається.

Перший гіпермаркет національної мережі «Епіцентр К» був відкритий у 2003 році в Києві. За 10 років розвитку по всій Україні відкрито 43 гіпермаркета, 36 в регіонах та 6 у столиці.

Компанія постійно вдосконалюється, покращує сервіс, розширює асортимент товарів та спектр послуг, щоб максимально задовольнити потреби споживачів і на практиці втілювати головне гасло компанії «Покупець завжди правий!».

Кожен мешканець України має можливість знайти все необхідне для будівництва, ремонту та облаштування оселі в одному місці, під одним дахом та за доступними цінами. Ми щиро сподіваємося, що гіпермаркети «Епіцентр К» стануть не лише місцем придбання необхідних будівельних матеріалів, але й джерелом нових ідей для будівництва, ремонту та оздоблення оселі.

З кожним днем все більше мешканців України обирають Епіцентр. На сьогодні національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» є переможцем Міжнародного фестивалю «Вибір року» в Україні – 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 в номінації «Мережа року гіпермаркетів будівельних матеріалів», лауреатом щорічної Національної премії «Український Торговельний Олімп» 2007 року в номінації «Національна мережа гіпермаркетів будівельних матеріалів», а також переможцем Всенародного конкурсу-рейтингу «Бренд року 2008».

Компанія Win Interactive спеціалізується на розробці ігор для різних платформ - Windows & Mac комп'ютерів, мобільних пристроїв, соціальних мереж Facebook, Orkut. Крім того, компанія активно і успішно розвиває напрямки розробок ігор та програм для соціальних мереж. Будучи великою продуктовою компанією, Win Interactive займає провідні позиції у регіоні і забезпечує своїм співробітникам стабільність і перспективу зростання.

Команда розробників представлена ​​фахівцями таких напрямків, як Web development, C/ Obective C / C++, C#, ASP.NET, Java for backend and for Android development, Flash/Action Script. Програмістами компанії розробляються як клієнтські програми, так і рішення для високонавантажених серверних систем. Крім цього, у компанії працює велика команда QA спеціалістів, група художників 2D, 3D, Flash аніматорів та інтеграторів. Група гейм-дизайнерів компанії створює оригінальні сценарії ігор і займається моделюванням і балансуванням продуктів.

Для підготовки молодих фахівців до реальної роботи, нашою компанією запущено новий освітній проект Win IT-School. Його курси спрямовані як на студентів і випускників ВНЗ, які хочуть отримати ІТ-освіта в необхідних напрямках, так і на співробітників компанії, які бажають підвищити свій професійний рівень та вдосконалити володіння англійською мовою. Навчання в Win IT-School безкоштовне, відбір у групи проводиться на конкурсній основі. У разі успішного закінчення Win IT-School у студентів є можливість пройти співбесіду на наявні вакансії. У недалекому майбутньому буде проводитися набір студентів для нових груп.