2015 рік

Місце

по обл.

Назва команди

Склад

Виш

Факультет

Задач

Штраф

По групі технічних університетів

1

VNTU_[wRabbits]

Гранік Михайло

Морфіянець Олег

Шмерчук Юрій

Тренер: Месюра Володимир

ВНТУ

ФИТКИ

12

584

2

VNTU_JTK

Кравчук Тетяна

Щербіна Евгеній

Ліщинський Микола

Тренер: Арсенюк Ігор

ВНТУ

ФИТКИ

10

657

Donetsk NU: KT

Доманіч Максим

Столяров Артем

Поліщук Ілля

Тренер: Парамонов Антон

Донецький НУ

 

10

1000

3

 

VNTU_Destructor

Яворович Олег

Стахов Богдан

Гаврилюк Петро

Тренер: Войтко Вікторія

ВНТУ

ФИТКИ

10

1229

VNTU_SSD

Стрельбіцький Максим

Дудник Олександр

Степанюк Дмитро

Тренер: Майданюк Володимир

ВНТУ

ФИТКИ

9

674

VNTU_Kipish

Крещенко Ігор

Подольський Матвій

Точенюк Ярослав

Тренер: Довгалець Сергій

ВНТУ

ФКСА

9

1274

По групі педагогічних університетів

1

VSPU_alpha

Михайлюк Олександр

Медяний Роман

Романов Михайло

Тренер: Жмурко Олександр

ВДПУ

 

5

391

2

VSPU_penguin_overturns

Руденко Сергій

Савицький Андрій

Трохимчук Олександр

Панченко Олександр

Тренер: Жмурко Олександр

ВДПУ

 

3

390

3

VSPU_mami

Суховітрук Ірина

Кудрич Юлія

Мельник Алла

Тренер: Жмурко Олександр

ВДПУ

 

3

697

По групі природничих університетів

1

VNAU_WWW

Ковальчук Петро

Олійник Микола

Старінець Анастасія

Тренер: Паламарчук Євген

ВНАУ

 

4

104

2

VNAU_Fire

Країло Олександр

Юрчук Богдан

Максимчук Катерина

Тренер: Паламарчук Євген

ВНАУ

 

1

8

По групі економічних университетів

1

VITEKNUTE_FENIX

Савицький Олександр

Барчак Ігор

Ільящук Андрій

Тренер: Ревенюк Віктор

ВТЕІ КНТЕУ

 

5

540

2

VFEU_EK2

Заболотний Вадим

Валегура Сергій

Добривечір Олег

Тренер: Куперштейн Леонід

ВФЕУ

 

1

74

3

VFEU_EK1

Янішевський Ян

Литвинюк Петро

Журук Сергій

Тренер: Куперштейн Леонід

ВФЕУ

 

1

87

По шкільній групі

1

VFMG17TBFTE

Єрмілов Олександр

Сахнюк Антон

Бездушний Вадим Тренер: Підлужняк Наталія

ФМГ №17

-

10

1400

2

VTL_VinTeL

Спажев Олександр

Кудрявцев Дмитро

Корчемна Вікторія

Тренер: Волков Ернест

ВТЛ

-

9

513

3

VFMG17_Erinaceus

Плакидюк Влад

Грабовий Андрій

Зуєв Антон

Тренер: Підлужняк Наталія

ФМГ №17

-

9

929