Спонсори олімпіади: компанія Exadel Inc., компанія Astound Commerce, гіпермаркет „ТОВ Епіцентр К”.


Exadel Inc. - Американська компанія, яка спеціалізується на створенні інноваційного програмного забезпечення, мобільних і web-додатків.

Офіси компанії розташовані у США (Walnut Creek, Каліфорнія - головний офіс), в Литві (Вільнюс), в Україні (Харків, Вінниця, Маріуполь), у Республіці Білорусь (Мінськ, Гомель, Вітебськ, Гродно). Всього у компанії працює більше ніж 700 співробітників.

Створені рішення охоплюють різні області: інформаційну та банківську сфери, безпеку та охорону здоров'я, телекомунікації та освіту, подорожі і торгівлю, засоби та інструменти розробки ПЗ.

Компанія розробляє кілька продуктів:
Appery.io - платформа на основі хмари, яка дозволяє створювати гібридні мобільні додатки для iOS, Android, Windows Phone та під Windows 8.

RESTXpress - платформа, яка пропонує простий та ефективний спосіб надання корпоративних даних за допомогою REST API та дозволяє організувати інтеграцію мобільних і web додатків з такими корпоративними системами, як бази даних, web сервіси та самостійно розроблені сервіси.

Також розробники Exadel Inc. беруть участь у створенні web-додатків корпоративного рівня з використанням Java EE, JavaScript, .NET, PHP, Ruby on Rails, Drupal та інших сучасних технологій, а також у розробці гібридних і нативних додатків для iOS, Android, Windows Phone пристроїв.

Exadel Inc. надає бізнес-рішення для компаній: Hewlett-Packard, General Electric, AT&T, Samsung, Golden Gate University, Bank of Scotland, UBS, ABC TV Network, eBay, Sears Holding, BMW, Red Hat, McKesson, VeriFone, Deloitte та інших. Деякі з них входять у рейтинг Fortune Global 500.

Для співробітників в Exadel Inc. створюються умови для успішного професійного зростання, вивчення нових технологій. Вони беруть участь у різних конференціях та тренінгах усередині та поза компанією, вивчають англійську з кваліфікованими викладачами.

Умови роботи:
• затишний офіс;
• гнучкий графік роботи;
• гідний рівень оплати праці;
• хороший соціальний пакет;
• оплачувану відпустку та лікарняні;
• можливість відряджень за кордон.

Astound Commerce спеціалізується на рішеннях в області e-commerce для корпоративних клієнтів по всьому світу. Компанія є визнаним експертом глобального ринку e-commerce-розробки і забезпечує замовникам повний цикл послуг для торгівлі в мережі: від планування, розробки і підтримки рішення до його просування і операційної аналітики. У команді близько 400 співробітників по всьому світу. Компанія залучає замовників і працює з ними безпосередньо, не займаючись аутсорсингом. Серед клієнтів компанії світові бренди: Adidas, Versace, Men's Wearhouse, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Crocs, Avenue і багато інших світових і локальних брендів.

Astound Commerce веде розробку на шести e-commerce платформах корпоративного класу: IBM WebSphere Commerce, Intershop, Magento, Demandware, MarketLive і NetSuite. Це найпопулярніші серед великих світових рітейлерів платформи, що дозволяють створювати гнучкі і стійкі до навантажень рішення для онлайн-бізнесу. Компанія працює на міжнародному IT-ринку з 1999 року. Офіси Astound Commerce відкриті в США і Європі, розробка історично ведеться в основному в Україні, але так само відкриваються нові офіси в Словаччині, з можливістю релокації співробітників

Компанія Astound Commerce  надає наступні бенефіти співробітникам:

  • розширений пакет медичного страхування;
  • оплата спортивних активностей;
  • уроки англійської мови;
  • бібліотека та можливість придбання професійної літератури за рахунок компанії;
  • заохочення розвитку та навчання: семінари, тренінги, сертифікації;
  • бонуси за рекомендацію співробітника;
  • рerformance Review щопівроку;
  • оплачувана відпустка, додаткові оплачувані вихідні дні;
  • соціальна підтримка.


Call to action (Ex: Upload CV now!)

 

Епіцентр пропонує клієнтам товарні пропозиції за кращими цінами та надає найвищий рівень обслуговування у форматі «від і до» – весь спектр будівельних матеріалів та товарів для дому.

 

Компанія має на меті створити  найсприятливіші умови для будівництва, ремонту та облаштування оселі кожного мешканця України, заощаджуючи їхній час, за допомогою зручних технологій обслуговування та повного спектра товарів і послуг. Стабільний  розвиток та вдосконалення, підвищення рівня сервісу, розширення асортименту товарів та послуг для максимального задоволення потреб споживачів – націленість діяльності компанії. Основне правило обслуговування клієнтів – «Покупець завжди правий!» як запорука успішної діяльності Епіцентру.

 

Обравши стратегію лідерства на ринку роздрібної торгівлі формату «від і до» в Україні, компанія планує розвиток та поширення мережі гіпермаркетів в усі обласні центри та великі міста України. На сьогодні кожен мешканець України має можливість знайти все необхідне для будівництва, ремонту та облаштування оселі в одному місці, під одним дахом, та за доступними цінами.

 

Компанія є невід’ємною частиною економіки нашої держави: вона надає населенню нові робочі місця, залучає товари місцевих виробників, збільшує надходження до бюджету за рахунок податків, а також реалізовує багато соціальних програм.

 

"Епіцентр К" інвестує у талановиту спортивну молодь, яка в майбутньому гідно представить країну на міжнародній спортивній арені, а також підтримує дитячо-юнацький спорт.