Компанія Exadel Inc. займається створенням web-додатків корпоративного рівня з використанням Java EE, JavaScript, .NET, PHP та інших сучасних технологій, а також розробкою під платформи iOS, Android.

Деякі компанії-клієнти Exadel: Hewlett-Packard, General Electric, AT&T, Samsung, Golden Gate University, Bank of Scotland, UBS, ABC TV Network, eBay, Sears Holding, BMW, Red Hat, McKesson, VeriFone та інші. Деякі з них входять до рейтингу Fortune Global 500.

Також у компанії є власні продукти, один з них - appery.io - платформа для створення мобільних гібридних додатків для iOS, Android, Windows Phone.

Exadel Inc. працює на ринку IT-послуг і програмних продуктів з 1998 р. Головний офіс компанії знаходиться в Walnut Creek (Каліфорнія, США). Також є офіси в Республіці Білорусь і в Литовській Республіці. В Україні офіси розташовані у містах Вінниця і Харків.

 

Компанія Astound Commerce спеціалізується на рішеннях в області електронної комерції для великих корпоративних клієнтів по всьому світу. Компанія реалізує комплексні проекти з підтримки повного циклу життя ecommerce сайтів - від розробки веб-дизайну до підтримки функціонування.

Astound Commerce - це
• Один з лідерів світового ринку в області розробки ecommerce сайтів
• Більше 16 років професійної екпертизи в комплексних ecommerce проектах
• Більше 600 професіоналів, які працюють в 9 офісах по всьому світу
• Ecommerce рішення розробляються на 7 лідируючих платформах: Demandware, Magento, Hybris, IBM, INTERSHOP, MarketLive, NetSuite
• Більше 200 сайтів запущено з 2012 року.

Astound Commerce здійснює цікаві і нестандартними проекти, надаючи тільки високоякісні рішення клієнтам, серед яких такі культові бренди, як Adidas, Versace, Belstaff, Jimmy Choo, Mothercare, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Crocs.

Astound Commerce
- команда високопрофесійних фахівців. Ми запрошуємо вас стати частиною команди Astound Commerce!