Exadel - міжнародна IT-компанія, що пропонує послуги в області розробки програмного забезпечення та IT-консалтингу. Штаб-квартиру Exadel розташовано в Уолнат Крик (Каліфорнія, США), а центри розробки знаходяться в шести країнах: США, Білорусь, Україна, Литва, Росія та Польща. В Україні офіси розташовано в містах: Вінниця, Харків, Львів, Маріуполь.

Exadel розробляє як спеціалізовані корпоративні додатки для компаній зі списку Fortune 500, так і власні програмні продукти, а також програмне забезпечення з відкритим кодом. Компанія брала участь у розробці більш 600+ додатків для таких відомих компаній як Hewlett Packard, General Electric, Bank of America, Deutsche Bank, UBS, Royal Bank of Scotland, Sears, Ebay, Verifone, Samsung, AT&T та багатьох інших.
З 2016 р. Exadel з продуктом Appery.io увійшов до Топ-100 північноамериканських компаній за рейтингом Red Herring.

Компанія має солідний досвід розробки додатків у різних областях:
• Охорона здоров'я.
• Фінансові послуги.
• Е-комерція та роздрібна торгівля.
• Мас медіа та індустрія розваг.
• High Tech та програмне забезпечення.

У розробників компанії є досвід у проектуванні, розробці, реалізації та запуску мобільних, веб і back-end додатків з використанням:
Javascript, Java, .NET.

У своїх офісах на території США та східної Європи Exadel пропонує співробітникам:
- комфортну робочу атмосферу;
- гнучкий графік роботи;
- гідну винагороду;
- соціальний пакет;
- компенсування занять англійською мовою;
- відвідування тренінгів і конференцій;
- оплачувана відпустка та лікарняний (+2 бонусних оплачуваних вихідних дні);
- закордонні відрядження та багато іншого.

Контакти:​

https://exadel.ua
www.facebook.com/exadelukraine
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

   

  Astound Commerce - глобальна агенція цифрової комерції, яка забезпечує повний цикл послуг: від планування, дизайну, розробки та підтримки рішення до його просування й операційної аналітики. Серед клієнтів компанії adidas, L’Oréal, Under Armour, Jimmy Choo, Lacoste, Versace та багато інших всесвітньо відомих брендів, для яких команда Astound Commerce успішно запустила понад 400 проектів. Astound Commerce заснована в 2000 році в Сан-Франциско та наразі нараховує сім центрів розробки по всьому світу. Більше інформації на сайті компанії.

  Ciklum - це глобальний партнер по технологіям та розробці програмного забезпечення. Ciklum надає якісне програмне забезпечення швидкозростаючим організаціям з усього світу, що входять в рейтинг Fortune 500.

   

  З 2002 року понад 3000 фахівців, які перебувають в центрах розробки програмного забезпечення по всьому світу, надають клієнтам спектр послуг, включаючи extended software development команди, аутсорсинг, Quality Assurance, R & D, IoT, Big Data і інженерний консалтинг.

   

  Додаткова інформація на сайті: https://www.ciklum.com   

  Sitecore Ukraine є частиною датської компанії Sitecore A/S, яка розробляє власну платформу управління клієнтським досвідом - Sitecore Experience Platform. За допомогою Sitecore® Experience Platform™ маркетологи можуть мати доступ до інформації про персональний досвід взаємодії з кожним клієнтом, стираючи межі між каналами взаємодії. Побудова бізнесу з використанням Sitecore® Experience Platform™ дозволяє сформувати цінні взаємини з кожним клієнтом і завоювати увагу клієнтів на тривалий період часу. Більшу 4,000 лідируючих світових брендів, включаючи American Express, Carnival Cruise Lines, EasyJet и L'Oréal довіряють Sitecore. Для розробників платформа цінна тим, що дозволяє концентруватися на вирішенні бізнес-завдань і легко інтегрувати інформацію з різних каналів взаємодії.

  Sitecore Ukraine було засновано в 2004 році в Дніпропетровську.

  Велика міжнародна компанія, яка створює свій продукт, охоплюючи всі етапи його створення, від задуму до допомоги у впровадженні, надає можливість постійного розвитку і новачкам, і досвідченим фахівцям. Органічне зростання компанії в усіх сферах дозволяє знаходити власний шлях зростання кожному. Компанія прагне без гучних слів організувати роботу так, щоб працівники отримували задоволення від результатів і самого процесу роботи, оскільки без цього неможливий загальний успіх.

  Благодійний фонд «Всеукраїнський благодійний фонд «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій».

  Основна діяльність Фонду полягає у фінансовій та організаційної підтримці Всеукраїнської студентськоїолімпіади з програмування, як відбіркового етапу Першості світу з програмування АСМ-ІСРС, таспоріднених олімпіад з програмування, з метою надання можливості студентам ВНЗ України, відповідно до місії АСМ-ІСРС, спілкуватися між собою, відточувати і демонструвати свою майстерністьу розробці складних алгоритмів та їх програмній реалізації, навичок командної роботи. Підтримувані олімпіади та конкурси надають платформу для промисловості і академічних кіл для заохочення і привертання уваги громадськості до наступного покоління професійних аналітиків - програмістів, які у найближчому майбутньому будуть значною мірою визначати технологічний прогрес інформаційного і пост-інформаційного суспільства.

   

  Компанія «Росинка» починає відлік своєї історії з 1960 р.
  Більше півстоліття наші напої дарують радість смаку своїм споживачам, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших із них!
  Солодкий, освіжаючий, ніжний, ароматний, охолоджуючий, приємний - будь-який смак для відмінного настрою, яким хочеться поділитися!
  «Створює смак, створює настрій!» - це кредо ТМ «Росинка», яке відображає її суть