Soutn-Eastern European Programming Contest

ЗАПРОШУЄМО НА ВІННИЦЬКИЙ САЙТ
ПІВФІНАЛУ СТУДЕНТСЬКОЇ ПЕРШОСТІ СВІТУ ІСРС
З ПРОГРАМУВАННЯ ПО ПІВДЕННО-СХІДНІЙ ЄВРОПІ!

У 2019 р. Південно-східний європейський півфінал студентської першості світу з програмування IСРС знов пройде в мультісайтовом режимі у двох університетах:

- Бухарестський політехнічний університет, Румунія
- Вінницький національний технічний університет, Україна

Півфінал проходитиме в один і той же час, 18 та 19 жовтня, на одному й тому ж самому наборі завдань, із загальним табло. Будь-яка з команд університетів країн південно-східної Європи може взяти участь у півфіналі на одному з двох майданчиків (сайтів) за власним вибором, на кожному з яких збереться близько 45 команд.

Вінницький національний технічний університет має великий досвід проведення міжнародних олімпіад з програмування. Вже понад п’ятнадцять років він проводить відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади за правилами ICPC, кількість учасників першого етапу якої за ці роки зросла від 68 команд у 2001 р. до 913 команд з 214 вищих навчальних закладів у 2019 р.

Ми запрошуємо всі бажаючі команди південно-східної Європи виступити в змаганнях на українському сайті. Ви отримаєте можливість познайомитись з Україною, взяти участь в екскурсіях, ближче познайомитися з українськими студентами при проведенні спортивних змагань та конкурсів.