До уваги вступників на основі повної загальної середньої освіти!

Є можливість збільшити свій конкурсний бал! Відповідно до пункту 6 розділу VІІ Правил прийому для здобуття вищої освіти до Вінницького національного технічного університету в 2022 році сільський коефіцієнт дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу (1,05 - для спеціальностей (спеціалізацій), передбачених у Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка; 1,00 - в інших випадках.

Сільський коефіцієнт для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.

Приймальна комісія здійснює перевірку застосування сільського коефіцієнта відповідно до довідки додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207, поданої в паперовій формі, затверджує його своїм рішенням і вносить інформацію до ЄДЕБО. У разі подання вступником заяви в електронній формі приймальна комісія здійснює перевірку застосування сільського коефіцієнта  відповідно до довідки на підставі її сканованої копії (фотокопії).

Отож, щоб скористатися сільським коефіцієнтом, необхідно завантажити сканкопію довідки у свій електронний кабінет. Форма довідки (DOC / PDF)