Прес-центр ВНТУ 22.01.2020, 01:25

Увага! На кафедрі військової підготовки Вінницького Національного Технічного Університету з 1 лютого 2020 року проводиться набір громадян на військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

До навчання запрошуються студенти 2-4 курсів, студенти, які навчаються у магістратурі, випускники коледжів та технікумів, які планують здобувати освіту у вищих навчальних закладах за скороченою програмою, всі бажаючі віком до 40 років, які мають вищу освіту не нижче освітнього рівня «бакалавр».

Навчання проводиться за спеціальностями:

• Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті;
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки та її аналогів;
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів радіотехнічних військ;
  • Експлуатація та ремонт радіотехнічних засобів забезпечення польотів авіації;
  • Бойове застосування військових частин і підрозділів зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації;
  • Будівництво та експлуатація будівель і споруд спеціального та загальновійськового призначення.

Згідно Частини 8 Статті 17. Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» - Відстрочка від призову на строкову військову службу надається громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти.

По закінченню навчання наказом Міністра Оборони України випускникам присвоюється військове звання «молодший лейтенант запасу»

Військове звання офіцера запасу дозволить вам:

• служити на умовах контракту на посадах офіцерського складу Збройних Сил України, структур Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби;
  • працювати в органах державної влади та управління;
  • зробити більш успішну кар’єру за цивільною спеціальністю.

Для вступу на кафедру військової підготовки необхідно подати:

• заяву встановленого зразку;
  • копію паспорта (1, 2, 11 стор.)
  • копію ідентифікаційного коду;
  • автобіографію;
  • довідку про групу крові;
  • копію приписного припису;
  • медичну довідку про стан здоров’я

Звертатись за адресою: Хмельницьке шосе, 95, каб. 2206, 3332, м. Вінниця, 21021

Поляков Андрій Павлович – 098 905 26 11, 050 505 10 01